A Ferencvárosi Torna Club hivatalos honlapján jelentette be, hogy távozik a klubtól Gróf Dávid, a labdarúgócsapat kapusa. Gróf két időszakban összesen 50 tétmérkőzésen lépett pályára a zöld-fehéreknél, először 2019-ben igazolt Kispestről az Üllői útra. Egy évvel később Debrecenbe távozott, majd a görög Levadiakosz játékosa lett, amellyel megnyerte a helyi másodosztályt.
Kapcsolódó tartalom
Gróf 2025 februárjában tért vissza a Népligetbe, a korábban sérülést szenvedett Dibusz Dénes pótlására. A 2024/25-ös idény második felében az Európa-ligában és az NB I-ben rövid ideg helyettesítette Dibuszt, a Ferencvárossal bajnoki címet ünnepelhetett. A mögöttünk hagyott szezonban Dibusz újabb sérülését követően többször jutott szóhoz, a Fizz Ligában 12, a MOL Magyar Kupában egy, az Európa-ligában hét találkozón lépett pályára, tagja volt a nemzetközi porondon nyolcaddöntőig jutó csapatnak.













