Menetrend

    Hinora Kristóf visszatért az MTK-hoz

    Hinora Kristóf visszatért az MTK-hoz

    m4sport.hu | | Szerző: Szepes Viktor
    A labdarúgó Fizz Ligában szereplő MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be Hinora Kristóf leigazolását.

    Hinora Kristóf U14-ben került az MTK akadémiájára a székesfehérvári Főnix Goldtól, s az utánpótlást végigjárva az NB III-as csapatban is bemutatkozhatott. Később hosszú éveket töltött el a Vasasban, 186 mérkőzésen szerepelt piros-kékben, részese volt az NB I-es feljutásnak, igaz, az azonnali kiesésnek is. 2025 elején a Paksi FC-hez szerződött, amelyben 39 meccsen szerepelt, másfél év alatt két bajnoki érem és egy egy kupagyőzelem lett a termése.

    A jobbhátvédként és belső középpályásként is bevethető Hinora az MTK második nyári igazolása Belényesi Csaba után, azóta Szuhodovszki Soma is követte.

    Borítókép: MTK Budapest

    További tartalmak