Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

A Gyöngyhajú lány dallamára jelentette be Molnár Ádin szerződtetését a Raków

A Gyöngyhajú lány dallamára jelentette be Molnár Ádin szerződtetését a Raków

m4sport.hu | | Szerző: Dénes Kristóf
Az MTK támadója Lengyelországban folytatja pályafutását.

A lengyel Raków Czestochowa hivatalos felületein jelentette be, hogy leigazolta az MTK támadóját, Molnár Ádint. A 22 éves szélső 2030-ig szóló szerződést írt alá új klubjánál.

Molnár a Kecskemét, majd a Hódmezővásárhely utánpótlásában nevelkedett, mielőtt 2022-ben az MTK-hoz igazolt. A budapesti kék-fehéreknél 60 élvonalbeli találkozón lépett pályára, ezeken 11 gólt szerzett és 10 gólpasszt jegyzett. Emellett rendszeresen szerepelt az utánpótlás-válogatottakban, az U21-eseknél kilenc találkozón egyszer volt eredményes.

A Raków negyedik helyen végzett a lengyel élvonal előző kiírásában, így a Konferencia-liga selejtezőjében indulhat, ahol a második körben a máltai Valletta ellen lép majd pályára. A klubnál korábban egy magyar futballista játszott, Baráth Péter 2024 januárja és 2025 nyara között 64 mérkőzésen kapott lehetőséget.

Borítókép: Fotó: Raków Czestochowa
Itt állítsa be, hogy az M4 Sport az elsők között legyen a Google-találatokban!

További tartalmak