Musorujsag
Élő Eredmények
×

Heti ajánló: az év egyik legizgalmasabb és legmozgalmasabb hete az M4 Sporton

Heti ajánló: az év egyik legizgalmasabb és legmozgalmasabb hete az M4 Sporton

m4sport.hu
Végletekig kiélezett összecsapásokkal lezárul a labdarúgó BL csoportköre, a Ferencváros utolsó csoportmeccsét játssza az El-ben, a magyar válogatott négy mérkőzésen is pályára lép a kézilabda-vb-n, melyen a hétvégére kialakul a negyeddöntők párosítása. A hétvégén óriási izgalmak közepette eldől, ki lesz az idei világbajnok a Forma-1-ben, folytatódik a labdarúgó OTP Bank Liga, a férfi vízilabdázóknál MK-győztest avatnak. A hét első napján pedig adásba kerül az M4 Sport saját gyártású, Milák Kristóf eddigi pályafutásáról szóló dokumentumfilmje.

December 6., Hétfő:

A csoportelsőségről döntő magyar–német kézimeccs után az M4 Sport bemutatja négy éven át forgatott dokumentumfilmjét, amely Milák Kristóf eddigi pályafutását dolgozza fel. (Ismétlés: kedd, 18.15)

18:00 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccs, Csehország–Szlovákia (M4 Sport)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccsek (m4sport.hu)
20:00 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccs, Magyarország–Németország (M4 Sport)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccsek (m4sport.hu)
22:20 – Milák Kristóf – A jóslat / dokumentumfilm (M4 Sport)

December 7., Kedd:

Zárul a csoportkör a foci Bajnokok Ligájában, a keddi játéknapon a Real Madrid és az Inter párharca dönt a D csoport első helyéről. A mérkőzés után természetesen mind a nyolc találkozó góljait megmutatjuk.

18:00 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccsek (m4sport.hu)
20:15 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör, Real Madrid – Internazionale (M4 Sport)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki csoportmeccsek (m4sport.hu)

December 8., Szerda:

Feszültségben nem lesz hiány a Bayern–Barca BL-meccsen sem, ami akár a katalánok kiesésével is végződhet, a női kéziválogatott pedig megkezdi szereplését a középdöntőben.

15:00 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
15:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntők (M4 Sport, m4sport.hu)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntők (M4 Sport, m4sport.hu)
20:15 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája csoportkör, Bayern München – Barcelona (M4 Sport)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, Magyarország–Dánia (Duna World)

December 9., Csütörtök:

Kézilabda vb-középdöntők és az Elnök Kupa küzdelmei mellett a Sopron női kosárcsapatának Euroliga-találkozója, és a Ferencváros utolsó, már tét nélküli El-csoportmeccse szerepel a kínálatban.

15:00 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
15:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, (M4 Sport, m4sport.hu)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (m4sport.hu)
17:45 – Kosárlabda, Euroliga, Sopron Basket – Spar Girona (M4 Sport)
20:00 – Labdarúgás, Európa liga csoportkör, Ferencváros – Bayer Leverkusen (M4 Sport)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (m4sport.hu)

December 10., Péntek:

Az év utolsó F1-es futamának szabadedzései, férfi vízilabda Magyar Kupa elődöntők, és a női kézilabda-vb középdöntői, köztük a magyar együttes meccse. (A magyar együttes további programja és középdöntős meccseinek időpontja attól függ, hányadik helyen jut tovább a csoportjából.)

10:30 – Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés (M4 Sport)
14:00 – Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 2. szabadedzés (M4 Sport)
15:00 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
15:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (M4 Sport, m4sport.hu)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, Magyarország–Kongó (M4 Sport)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (m4sport.hu)
18:00 – Vízilabda, Magyar Kupa elődöntő, FTC–Vasas (m4sport.hu)
20:00 – Vízilabda, Magyar Kupa elődöntő, OSC–Szolnok (m4sport.hu)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (M4 Sport, m4sport.hu)

December 11., Szombat:

Bemelegítésként Forma-1 és Forma-2, majd kézilabda-vb és magyar foci kifulladásig, megspékelve egy vízilabda MK-döntővel.

09:15 – Forma-2, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. sprintfutam (M4 Sport)
11:00 – Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés (M4 Sport)
13:45 – Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő edzés (M4 Sport)
14:00 – Vízilabda Magyar Kupa döntő (M4 Sport+)
15:00 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
15:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, (M4 Sport, m4sport.hu)
15:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia – Gyirmót (M4 Sport+)
17:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd – Zalaegerszeg (M4 Sport)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, (M4 Sport+, m4sport.hu)
19:15 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK–Fehérvár (M4 Sport)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, (M4 Sport+, m4sport.hu)

December 12., Vasárnap:

Világbajnokot avatnak a Forma-1-ben, a női kézilabda-vb-n kialakul a negyeddöntő mezőnye és folytatódnak a labdarúgó OTP Bank Liga küzdelmei is. (A magyar együttes további programja és középdöntős meccseinek időpontja attól függ, hányadik helyen jut tovább a csoportjából.)

10:00 – Forma-2, Abu-Dzabi Nagydíj, Főfutam (M4 Sport)
13:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest–Paks (M4 Sport+)
14:00 – Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, Futam (M4 Sport)
15:00 – Kézilabda, női világbajnoki Elnök Kupa (m4sport.hu)
15:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő (M4 Sport+, m4sport.hu)
16:15 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen–Ferencváros (M4 Sport, M4 Sport+)
17:00 – Labdarúgás, Fortuna liga, Slovan Bratislava – DAC (m4sport.hu)
17:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntők és Elnök Kupa (m4sport.hu)
18:00 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntő, Magyarország–Koreai Köztársaság (M4 Sport)
18:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd–Kisvárda (M4 Sport+)
20:30 – Kézilabda, női világbajnoki középdöntők (m4sport.hu)

Borítókép: Magyar Kézilabda Szövetség

További tartalmak