Július 4., hétfő:
Egy izgalmasnak ígérkező élő közvetítéssel indítjuk a hetet, mellette két magazinműsorunk is lesz.
17:30 – Öttusa magazin
19:30 – Boxutca
20:00 – Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Franciaország-Magyarország
Július 5., kedd:
Ezúttal hétfő helyett kedd lesz a magazinműsorok napja.
15:30 – Hajime magazin
16:00 – Asztalitenisz magazin
18:45 – FIFA VB 2022 magazin
19:15 – Fradi TV
Július 6., szerda:
A Ferencváros labdarúgói Kazahsztánban elkezdik BL-szereplésüket, és elrajtol a női labdarúgó Európa-bajnokság is.
15:45 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, FC Tobol-Ferencváros
20:45 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Anglia-Ausztria
Július 7., csütörtök:
Egy újabb találkozó a női foci Eb-ről.
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Észak-Írország
Július 8., péntek:
Elkezdődik a hétvégi Forma-1-es őrület és újabb meccseket rendeznek a női labdarúgó Eb-n.
13:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, első szabadedzés
15:00 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
15:45 – Forma-2, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
16:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Németország-Dánia
Július 9., szombat:
A délelőtt és a kora délután a férfiaké, az est hátralévő részében pedig a nők lesznek a főszereplők. Autóversennyel kezdünk, majd triatlon, női kosárlabda és női labdarúgás a kínálatban.
10:30 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, sprintfutam
12:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, második szabadedzés
13:35 – Triatlon, világbajnoki sorozat, női sprintversen (m4sport.hu és M4 Sport+)
13:40 – Boxutca
15:35 – Triatlon, világbajnoki sorozat, férfi sprintversen (M4 Sport+)
16:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, sprintkvalifikáció
17:20 – Kosárlabda, U17-es női világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Belgium (M4 Sport+)
18:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Portugália-Svájc
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Svédország
Július 10., vasárnap:
A hét utolsó napján Forma-1-es Osztrák Nagydíj futama mellett ezúttal is lesz triatlon, U17-es kosárlabda és női foci, de ezúttal még strandröplabdával is színesítjük a kínálatot.
08:30 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, főfutam
10:00 – Forma-2, Osztrák Nagydíj, főfutam
14:00– Forma-1, Osztrák Nagydíj, pilótaparádé
14:05 – Strandröplabda, III. mesterverseny (M4 Sport+)
15:00 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, futam
15:00 – Triatlon, világbajnoki sorozat, csapatverseny (m4sport.hu)
17:20 – Kosárlabda, U17-es női világbajnokság, csoportkör, Japán-Magyarország (M4 Sport+)
18:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Belgium-Izland
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Franciaország-Olaszország