Musorujsag
Élő Eredmények
×

Heti ajánló: a Fradi BL-selejtezője, kosárlabda vb-selejtező, női futball-Eb, Forma-1

Heti ajánló: a Fradi BL-selejtezője, kosárlabda vb-selejtező, női futball-Eb, Forma-1

m4sport.hu
A férfi kosárlabda-válogatott franciaországi vb-selejtezője és a Ferencváros labdarúgóinak BL-selejtezője mellett elkezdődik a női labdarúgó Eb is. A Forma-1-es pilóták péntektől Ausztriában versenyeznek, de emellett lesz a héten triatlon, strandröplabda és U17-es női kosárlabda közvetítésünk is.

Július 4., hétfő:

Egy izgalmasnak ígérkező élő közvetítéssel indítjuk a hetet, mellette két magazinműsorunk is lesz.

17:30 – Öttusa magazin
19:30 – Boxutca
20:00 – Kosárlabda, férfi vb-selejtező, Franciaország-Magyarország

Július 5., kedd:

Ezúttal hétfő helyett kedd lesz a magazinműsorok napja.

15:30 – Hajime magazin
16:00 – Asztalitenisz magazin
18:45 – FIFA VB 2022 magazin
19:15 – Fradi TV

Július 6., szerda:

A Ferencváros labdarúgói Kazahsztánban elkezdik BL-szereplésüket, és elrajtol a női labdarúgó Európa-bajnokság is.

15:45 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, FC Tobol-Ferencváros
20:45 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Anglia-Ausztria

Július 7., csütörtök:

Egy újabb találkozó a női foci Eb-ről.

21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Norvégia-Észak-Írország

Július 8., péntek:

Elkezdődik a hétvégi Forma-1-es őrület és újabb meccseket rendeznek a női labdarúgó Eb-n.

13:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, első szabadedzés
15:00 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
15:45 – Forma-2, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
16:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, időmérő edzés
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Németország-Dánia

Július 9., szombat:

A délelőtt és a kora délután a férfiaké, az est hátralévő részében pedig a nők lesznek a főszereplők. Autóversennyel kezdünk, majd triatlon, női kosárlabda és női labdarúgás a kínálatban.

10:30 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, sprintfutam
12:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, második szabadedzés
13:35 – Triatlon, világbajnoki sorozat, női sprintversen (m4sport.hu és M4 Sport+)
13:40 – Boxutca
15:35 – Triatlon, világbajnoki sorozat, férfi sprintversen (M4 Sport+)
16:30 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, sprintkvalifikáció
17:20 – Kosárlabda, U17-es női világbajnokság, csoportkör, Magyarország-Belgium (M4 Sport+)
18:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Portugália-Svájc
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Hollandia-Svédország

Július 10., vasárnap:

A hét utolsó napján Forma-1-es Osztrák Nagydíj futama mellett ezúttal is lesz triatlon, U17-es kosárlabda és női foci, de ezúttal még strandröplabdával is színesítjük a kínálatot.

08:30 – Forma-3, Osztrák Nagydíj, főfutam
10:00 – Forma-2, Osztrák Nagydíj, főfutam
14:00– Forma-1, Osztrák Nagydíj, pilótaparádé
14:05 – Strandröplabda, III. mesterverseny (M4 Sport+)
15:00 – Forma-1, Osztrák Nagydíj, futam
15:00 – Triatlon, világbajnoki sorozat, csapatverseny (m4sport.hu)
17:20 – Kosárlabda, U17-es női világbajnokság, csoportkör, Japán-Magyarország (M4 Sport+)
18:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Belgium-Izland
21:00 – Labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Franciaország-Olaszország

Borítókép: Sztanyiszlav Csercseszov, a Ferencváros vezetőedzője (MTI/Szigetváry Zsolt)

További tartalmak