Musorujsag
Élő Eredmények
×

Heti ajánló: magyar klubcsapatok BL- és Ekl-selejtezője, atlétikai vb és a Forma–1 Francia Nagydíj élőben az M4 Sporton

Heti ajánló: magyar klubcsapatok BL- és Ekl-selejtezője, atlétikai vb és a Forma–1 Francia Nagydíj élőben az M4 Sporton

m4sport.hu
Miközben a magyar bajnok Ferencváros múlt heti továbbjutása után már második párharcát kezdi meg a Bajnokok Ligája selejtezőjében, másik három magyar klubcsapat is megkezdi szereplését a nemzetközi porondon, méghozzá az Európa-konferencialiga selejtezőjének második fordulójában. Az M4 Sport mind a négy találkozót élőben közvetíti szerdán, valamint csütörtökön. Heti ajánló.

Az előző körben a kazah bajnok Tobolt búcsúztató FTC  szerda este fogadja hazai pályán a Slovan Bratislavát, az Ekl-selejtezőket pedig csütörtökön rendezik, 16 órától zsinórban három mérkőzést közvetítünk élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n. A Kisvárda – az FTC-hez hasonlóan – Kazahsztánban kezdi meg európai szereplését, a Fehérvár hazai pályán mutatkozik be az azeri Gabala ellen, a Puskás Akadémiára pedig Portugáliában vár nehéz feladat, a Vitória SC otthonában. (A visszavágókat jövő héten rendezik.)

A női labdarúgó Európa-bajnokságon hétfőn zárul a csoportkör és a keddi szünnap után szerdán a kieséses szakasz veszi kezdetét, de nemcsak labdarúgással várjuk nézőinket ezen a héten: az atlétikai világbajnokság és a vívó világbajnokság szinte minden nap szolgáltat izgalmakat, a hétvégén pedig a Forma–1-es Francia Nagydíjjal kapcsolunk magasabb sebességi fokozatba.

Az M4 Sport eheti élő közvetítéseinek kínálatát továbbá asztalitenisz, strandröplabda és minifutball színesíti, illetve állandó magazinműsorainkkal is várjuk nézőinket.

Július 18., hétfő

15:00atlétikai világbajnokság, Oregon
17:30vívó világbajnokság, Kairó, női párbajtőr és férfi kard (m4sport.hu)
18:00 – világjátékok, a zárónap összefoglalója
18:30atlétikai világbajnokság, Oregon
20:50atlétikai világbajnokság, Oregon (m4sport.hu)
21:00 – labdarúgás, női Európa-bajnokság, csoportkör, Olaszország–Belgium

Július 19., kedd

02:05atlétikai világbajnokság, Oregon
17:30vívó világbajnokság, Kairó, női tőr és férfi párbajtőr
20:15 – Fradi Tv (magazinműsor)

Július 20., szerda

02:15atlétikai világbajnokság, Oregon
17:00 – Aranyoroszlánok (magazinműsor)
17:30vívó világbajnokság, Kairó, női kard egyéni és férfi tőr egyéni
20:00 – labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Ferencváros–Slovan Bratislava
21:00 – labdarúgás, női Európa-bajnokság, negyeddöntő (m4sport.hu)

Július 21., csütörtök

00:20atlétikai világbajnokság, Oregon (m4sport.hu)
02:15atlétikai világbajnokság, Oregon
15:00 – Strandkézilabda magazin
15:30 – Pecatúra magazin
15:30vívó világbajnokság, Kairó, női párbajtőr és férfi kard csapatverseny (m4sport.hu)
16:00 – labdarúgás, Európa-konferencialiga-selejtező, Kajrat Almati–Kisvárda
19:00 – labdarúgás, Európa-konferencialiga-selejtező, MOL Fehérvár FC–Gabala FK
21:00 – labdarúgás, női Európa-bajnokság, negyeddöntő (m4sport.hu)
21:30 – labdarúgás, Európa-konferencialiga-selejtező, Vitória SC–Puskás Akadémia

Július 22., péntek

02:05atlétikai világbajnokság, Oregon
13:30 – MTK Tv (magazinműsor)
14:00Forma-1, Francia Nagydíj, 1. szabadedzés
15:00vívó világbajnokság, Kairó, női tőr és férfi párbajtőr csapatverseny (m4sport.hu)
15:15atlétikai világbajnokság, Oregon (m4sport.hu)
17:00Forma-1, Francia Nagydíj, 2. szabadedzés
18:30 – Forma-2, Franciaország, időmérő edzés
19:00vívó világbajnokság, Kairó, női tőr és férfi párbajtőr csapatverseny
21:00 – labdarúgás, női Európa-bajnokság, negyeddöntő

Július 23., szombat

02:05atlétikai világbajnokság, Oregon
13:00Forma-1, Francia Nagydíj, 3. szabadedzés
13:00 – asztalitenisz, WTT Champions, Budapest (m4sport.hu)
15:30 – Bringasport magazin
16:00Forma-1, Francia Nagydíj, időmérő
16:00vívó világbajnokság, Kairó, női kard és férfi tőr csapatverseny (M4 Sport+)
17:55 – Forma-2, Franciaország, sprintfutam
18:50atlétikai világbajnokság, Oregon (M4 Sport, M4 Sport+, m4sport.hu)
19:30 – Szabadidő magazin
21:00 – labdarúgás, női Európa-bajnokság, negyeddöntő

Július 24., vasárnap

01:05atlétikai világbajnokság, Oregon
08:30 – Múlt és jelen (vendég: Uray Tamás)
09:00 – labdarúgás, minifutball magyar bajnokság, elődöntő (m4sport.hu)
09:00 – Jövünk! (magazinműsor)
09:30 – Forma-2, Franciaország, főfutam
11:00 – labdarúgás, minifutball magyar bajnokság, elődöntő
14:00 – strandröplabda ob, IV. mesterverseny
15:00Forma-1, Francia Nagydíj, futam
15:15atlétikai világbajnokság, Oregon (m4sport.hu)
16:30 – labdarúgás, minifutball magyar bajnokság, bronzmérkőzés (M4 Sport+)
18:00 – labdarúgás, minifutball magyar bajnokság, döntő (M4 Sport+)
18:30atlétikai világbajnokság, Oregon

További tartalmak

Kapcsolódó hírek

Bale és Chiellini győzelemmel tette be a lábát Amerikába
A walesi Gareth Bale csereként, az olasz Giorgio Chiellini kezdőként mutatkozott be vasárnap a Los Angeles FC-ben, amely az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszában 2-1-re nyert a Nashville SC vendégeként.
Külföldi futball