Musorujsag
Élő Eredmények
×

Az Európa-bajnokságok és a római vizes Eb teljes csütörtöki programja

Az Európa-bajnokságok és a római vizes Eb teljes csütörtöki programja

m4sport.hu

CSÜTÖRTÖKI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEINKET ITT TALÁLJA!

Vizes Eb, Róma:

A várható időjárási körülmények miatt a római úszó Európa-bajnokság szervezői átalakították a nyíltvízi versenyek programját.  Mivel a futamok helyszínén, Ostiában csütörtökre szeles, viharos időt jósolnak a meteorológusok, ezért ezen a napon nem ugranak a tengerbe az úszók – ekkor rendezték volna a nők 10 és a férfiak 5 kilométeres versenyét. Az új időrend értelmében pénteken kerül sor mindkét nemnél a 10 kilométeres, szombaton pedig az 5 kilométeres versenyekre. Vasárnap előbb a 25 kilométeres számot rendezik, a viadalt pedig a csapatverseny zárja.

Műugrás:
férfi 1 m selejtező 10.00
női szinkronműugrás DÖNTŐ 15.30
férfi 1 m DÖNTŐ 16.40
óriás-toronyugrás:
férfiak, nők 1. forduló 18.00

Európa-bajnokságok, München:

ASZTALITENISZ
Női egyes, 2. forduló (a 16 közé jutásért) 10.00 és 15.45:
Póta Georgina-Szőcs Bernadette (román)
Madarász Dóra-Elizabeta Samara (román)
Női páros, férfi páros elődöntő 12.30
Női páros, férfi páros DÖNTŐ 18.10
ATLÉTIKA
délelőtti program:
női gerelyhajítás, selejtező (A) (Szilágyi Réka) 9.00
női 3000 m akadály, előfutam (Vindics-Tóth Lili Anna) 9.20
hétpróba, távolugrás (Krizsán Xénia) 9.25
férfi 800 m, előfutam (Huller Dániel) 10.10
női 800 m, előfutam (Bartha-Kéri Bianka) 10.45
hétpróba, gerelyhajítás (A) (Krizsán) 11.36
férfi 200 m, előfutam (Máté Tamás) 12.30
délutáni program:
férfi magasugrás, DÖNTŐ 20.05
férfi kalapácsvetés, DÖNTŐ (Halász Bence) 20.10
női távolugrás, DÖNTŐ 20.58
férfi 1500 m, DÖNTŐ 21.05
női 5000 m, DÖNTŐ (Wagner-Gyürkés Viktória) 21.25
hétpróba, 800 m (Krizsán), DÖNTŐ 21.55
KAJAK-KENU
500 és 1000 méteres elő- és középfutamok 9.00:
K-1 1000 m, előfutam (Pupp Noémi) 9.07
C-1 1000 m, előfutam (Adolf Balázs) 9.14
K-1 1000 m, előfutam (Kopasz Bálint) 9.28
K-2 1000 m, előfutam (Kőhalmi Emese, Rendessy Eszter) 10.30
K-2 1000 m, előfutam (Noé Bálint, Kulifai Tamás) 10.51
C-1 500 m, előfutam (Kiss Balázs) 11.55
K-1 500 m, előfutam (Rendessy Eszter) 12.05
K-1 500 m, előfutam (Varga Ádám) 12.20
C-2 500 m, előfutam (Hajdu Jonatán, Fekete Ádám) 14.45
K-2 500 m, előfutam (Fojt Sára, Pupp Noémi) 14.55
K-2 500 m, előfutam (Nádas Bence, Kopasz Bálint) 15.15
női K-2 1000 m, középfutam 16.38
férfi K-1 500 m, középfutam 16.45
SPORTMÁSZÁS
Férfi DÖNTŐ (szabad és nehézségi) 15.00
TORNA
Férfi selejtező (Mészáros Krisztofer, Balázs Krisztián, Tomcsányi Benedek, Kardos Botond, Kiss Balázs), egyben egyéni összetett DÖNTŐ 10.00 – magyarok 17.07

 

 

Borítókép: Kopasz Bálint (kajakkenusport.hu)

További tartalmak