Musorujsag
Élő Eredmények
×

Heti ajánló: a Fradi az El-ben, a Forma-1 mezőnye Japánban folytatja; kisorsolják a 2024-es foci-Eb selejtezőit

Heti ajánló: a Fradi az El-ben, a Forma-1 mezőnye Japánban folytatja; kisorsolják a 2024-es foci-Eb selejtezőit

m4sport.hu
Hét különböző sport küzdelmeit, mérkőzéseit és versenyét is közvetítjük ezen a héten az M4 Sporton és az m4sport.hu-n.Visszatér a nemzetközi klubfutball, a BL és az Európa-liga csoportkörének harmadik fordulója következik, utóbbiban az eddig 100%-os Ferencváros Belgrádba látogat annak reményében, hogy nagy lépést tegyen a kupatavasz megélése felé. A hétvégén Max Verstappen Japánban biztosíthatja be második világbajnoki-címét és a vasárnap nemcsak emiatt tartogat izgalmakat, ugyanis október 9-én délben kiderül, mely csapatok ellen vívhatja ki részvételét a magyar labdarúgó-válogatott a 2024-es Európa-bajnokságra.

Hétfő kivételével minden nap található labdarúgás a széles kínálatunkban. Kezdésnek kedden újra felcsendül a BL-himnusz, az Inter-Barcelona összecsapást közvetítjük az M4 Sporton és az m4sport.hu-n, majd szerdán a Chelsea-AC Milan párharc kerül képernyőre. Csütörtökön tovább folytatódhat a Fradi fantasztikus menetelése az Európa-ligában, Sztanyiszlav Csercseszov csapata a Crvena zvezda vendégeként lép pályára, pénteken pedig két mérkőzéssel indul az OTP Bank Liga tizedik fordulója. Vasárnap délben, Frankfurtban tartják a 2024-es Eb-selejtezők sorsolását, melyet Marco Rossi együttese az első kalapból várhat.

Keddtől minden nap jelentkezünk az asztalitenisz-világbajnokság eseményeivel, de a választékos sportkínálatunkban megtalálható még kosárlabda NB I, triatlon és az október 6-án kezdődő cselgáncs-vb is, míg a száguldó cirkusz Japánban versenyez, ahol Max Verstappen a Szingapúri Nagydíj után újabb lehetőséget kap arra, hogy megvédje vb-címét.

EHETI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEINK RÉSZLETES PROGRAMJA:

Október 3. (hétfő):

Magazinműsorok:

17:15 – UEFA Európa-liga és Európa-konferencialiga magazin
18:15 – Kosárlabda magazin
19:00 – Kézilabda magazin
19:45 – Boxutca
20:15 – Góóól!2

 

Október 4. (kedd):

10:15 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
21:00 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör harmadik fordulója, Inter-FC Barcelona
23:05 – Labdarúgás, a BL aktuális játéknapjának összefoglalója

Magazinműsorok:

17:15 – Asztalitenisz magazin
19:45 – Fradi TV, 40.rész

 

Október 5. (szerda):

10:15 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
17:00 – Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 10. forduló, ETO FC Győr-Gyirmót FC Győr
19:00 – Kézilabda, K&H Liga, Győri Audi ETO KC-DVSC
21:00 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, a csoportkör harmadik fordulója, Chelsea FC-AC Milan
23:05 – Labdarúgás, a BL aktuális játéknapjának összefoglalója

Magazinműsorok:

16:00 – FIFA vb 2022 magazin

 

Október 6. (csütörtök):

10:15 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
14:00 – Cselgáncs, világbajnokság
16:00 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
18:45 – Labdarúgás, Európa-liga, a csoportkör harmadik fordulója, Crvena zvezda-Ferencvárosi TC
23:00 – Labdarúgás, az El és az Ekl játéknapjának összefoglalója

Magazinműsorok:

09:30 – Pecatúra magazin
17:30 – Vízilabda magazin
21:30 – Napos oldal magazin

m4sport.hu:

18:00 – Kézilabda, K&H férfi Liga, Balatonfüred-Cegléd

 

Október 7. (péntek):

05:00 – Forma-1, Japán Nagydíj, első szabadedzés
08:00 – Forma-1, Japán Nagydíj, második szabadedzés
10:15 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
14:00 – Cselgáncs, világbajnokság
18:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, MOL Fehérvár FC-ZTE FC
20:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, Újpest FC-Kecskeméti TE

m4sport.hu:

16:00 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság

Magazinműsorok:

07:30 – Női labdarúgó magazin
09:30 – Futsal magazin
16:15 – FIFA vb 2022 – A csapatok, 5.rész

 

Október 8. (szombat):

05:00 – Forma-1, Japán Nagydíj, harmadik szabadedzés
08:00 – Forma-1, Japán Nagydíj, időmérő edzés
09:30 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
14:30 – Labdarúgás, női U19-es Eb-selejtező, Magyarország-Litvánia
17:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, Kisvárda-Vasas FC
19:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, Budapest Honvéd-Mezőkövesd FC

M4 Sport+:

14:00 – Cselgáncs, világbajnokság
16:00 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
18:00 – Kosárlabda, Tippmix NB I, EGIS Körmend-Zalakerámia ZTE KK

m4sport.hu:

10:30 – Triatlon, világbajnoki sorozat, női verseny
13:15 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
14:45 – Triatlon, világbajnoki sorozat, férfi verseny

Magazinműsorok:

07:00 – Bringasport magazin
07:15 – Szabadidő magazin
21:30 – Góóól! 
22:30 – Kékek magazin
23:00 – FIFA vb 2022, A csapatok

 

Október 9. (vasárnap):

07:00 – Forma-1, Japán Nagydíj, a futam
12:00 – Labdarúgás, Euro2024, az Eb-selejtezők sorsolása
15:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, Paksi FC-Puskás Akadémia FC
18:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 10. forduló, Ferencvárosi TC-Debreceni VSC
20:15 – Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 11. forduló, MTK Budapest-ETO FC Győr

M4 Sport+:

14:00 – Cselgáncs, világbajnokság
16:00 – Asztalitenisz, csapatvilágbajnokság
18:00 – Kosárlabda, Tippmix NB I, SZTE Szedeák-Kecskemét

m4sport.hu:

13:30 – Asztalitenisz, világbajnokság

Magazinműsorok:

11:30 – UEFA Nemzetek Ligája magazin
21:30 – Múlt és Jelen (M4 Sport+)

További tartalmak