Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Heti ajánló: a Fradi szezonjának legfontosabb meccse, BL-visszavágók, Marco Rossi kerethirdetése és a Szaúdi Nagydíj élőben az M4 Sporton

Heti ajánló: a Fradi szezonjának legfontosabb meccse, BL-visszavágók, Marco Rossi kerethirdetése és a Szaúdi Nagydíj élőben az M4 Sporton

M4 Sport
Roppant mozgalmas hét elé nézünk, gyakorlatilag nincs olyan nap, melyen ne találnánk valamilyen kiemelt sporteseményt. Már a hétfői NB II-es rangadó megadja az elkövetkező napok alaphangját, kedden kiderül avat-e újoncot Marco Rossi, valamint az is, hogy Szoboszlaiék mire mennek a Manchester City ellen a Bajnokok Ligájában. A szerdai BL-párharcon akár egy újabb Liverpool-csoda szemtanúi lehetünk, de a nagy fordításra nemcsak Angliában, hanem a Puskás Arénában is szükség lenne, hiszen a Ferencvárosi TC összesítésben 2-0-ás hátrányból várja a Leverkusen elleni El-visszavágót. Pénteken pedig reméljük, az Európa-liga negyeddöntőinek sorsolásán a Fradiért is izgulhatunk majd, de a hétvége érkezésével a száguldó cirkusz is visszatér, csakúgy, mint az OTP Bank Liga, melynél már a 24. forduló következik. Mindemelett pedig mutatunk kézilabdát, jégkorongot, kosárlabdát, de még tollaslabda is megtalálható heti kínálatunkban.

Március 13., hétfő:

M4 Sport:

19:00 – Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK Budapest-Diósgyőri VTK

m4sport.hu:

18:30 – Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, 6. mérkőzés, FTC-Telekom-BJAHC

Magazinműsorok:

15:15 – Európa-liga és Európa-konferencialiga magazin

21:15 – Góóól!2

 

Március 14., kedd:

M4 Sport:

13:00 – Marco Rossi kihirdeti a magyar labdarúgó-válogatott keretét

18:30 – Kézilabda, K&H Női Liga, Praktiker-Vác-FTC-Rail Cargo Hungaria

21:00 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester City FC-RB Leipzig

23:15 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő-összefoglaló

 

Magazinműsorok:

16:30 – Fradi Tv

 

Március 15., szerda:

M4 Sport:

21:00 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Real Madrid CF-Liverpool FC

23:15 – Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő-összefoglaló

 

Március 16., csütörtök:

M4 Sport:

21:00 – Labdarúgás, Európa-liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Ferencvárosi TC-Bayer Leverkusen

23:25 – Labdarúgás, UEFA Európa-liga és Európa-konferencialiga rájátszás, összefoglaló

 

Magazinműsorok:

14:45 – Sportlövő magazin

15:00 – Vívó magazin

15:30 – Pecatúra magazin

 

Március 17., péntek:

M4 Sport:

12:00 – Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája-sorsolás

13:00 – Labdarúgás, UEFA Európa-liga-sorsolás

14:00 – Labdarúgás, UEFA Európa-konferencialiga-sorsolás

14:30 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, első szabadedzés

16:00 – Forma-2, Szaúd-Arábia, időmérő edzés

18:00 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, második szabadedzés

19:30 – Futsal, női Európa-bajnokság, második elődöntő, Magyarország-Ukrajna

 

Duna World:

18:00 – Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Fenerbahce Alagoz

20:00 – Jégkorong, Erste Liga, elődöntő, hetedik mérkőzés (amennyiben lesz), BJAHC-FTC-Telekom

 

m4sport.hu:

16:00 – Futsal, női Európa-bajnokság, első elődöntő, Spanyolország-Portugália

 

Magazinműsorok:

13:30 – Futsal magazin

16:30 – MTK Tv

17:15 – Bajnokok Klubja

22:00 – Női labdarúgó magazin

 

Március 18., szombat:

M4 Sport:

14:30 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, harmadik szabadedzés

15:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 24. forduló, DVSC-Kecskeméti TE

18:00 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, időmérő edzés

19:45 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 24. forduló, MOL Fehérvár FC-Budapest Honvéd

 

M4 Sport+:

14:05 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 24. forduló, Mezőkövesd Zsóry FC-Kisvárda Master Good

16:00 – Forma-2, Szaúd-Arábia, Sprintfutam

17:30 – Kézilabda, K&H Férfi Liga, Ferencvárosi TC-OTP Bank-Pick Szeged

19:15 – Röplabda, férfi Extraliga, negyeddöntő, második mérkőzés, FINO Kaposvár-DEAC

 

Magazinműsorok:

08:00 – Szabadidő magazin

08:30 – Építők magazin

09:00 – Út az Eb-re

22:00 – Góóól!

 

Március 19., vasárnap:

M4 Sport:

13:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 24. forduló, Vasas FC-Paksi FC

15:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 24. forduló, Puskás Akadémia FC-Újpest FC

18:00 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, a futam

20:15 – Labdarúgás, OTP Bank Liga, 24. forduló, ZTE FC-Ferencvárosi TC

22:30 – Sport7

 

M4 Sport+:

14:00 – Forma-2, Szaúd-Arábia, főfutam

16:00 – Forma-1, Szaúdi Nagydíj, pilótaparádé

17:00 – Futsal, női Európa-bajnokság, bronzmérkőzés

20:00 – Futsal, női Európa-bajnokság, döntő

 

m4sport.hu:

11:00 – Tollaslabda, All England Open

16:30 – Tollaslabda, All England Open (Super 1000)

 

Magazinműsorok:

07:00 – Múlt és jelen magazin

09:30 – UEFA Bajnokok Ligája magazin

18:34 – Jövünk! magazin – M4 Sport+

További tartalmak