Március 20., hétfő:
M4 Sport:
10:15 – Tollaslabda: All England Open
Magazinműsorok:
17:15 – Boxutca
17:45 – Kézilabda
18:45 – Góóól!2
Március 21., kedd:
M4 Sport:
19:15 – Vízilabda, Bajnokok Ligája: OSC-Újbuda – Brescia
20:30 – Vízilabda, Bajnokok Ligája: FTC-Telekom – Spandau 04 Berlin
m4sport.hu
17:00 – Kézilabda, női K&H Liga, FTC-NEKA (19. forduló)
(még több élő kézilabda-mérkőzésért iratkozzon fel az M4 Sport Kézi Élő YouTube-csatornára)
Magazinműsorok:
16:00 – Kosárlabda
18:45 – Fradi TV
Március 22., szerda:
M4 Sport:
9:00 – Műkorcsolya világbajnokság: páros rövid program
10:15 – Műkorcsolya világbajnokság: női rövid program
17:45 – Futsal, felsőházi rájátszás: Berettyóújfalu-Kecskemét
m4sport.hu:
7:45 – Műkorcsolya világbajnokság: női rövid program
Magazinműsorok:
17:15 – Mi vagyunk az Újpest
Március 23., csütörtök:
M4 Sport:
9:00 – Műkorcsolya világbajnokság: páros szabadprogram
10:30 – Műkorcsolya világbajnokság: férfi rövid program
19:30 – Labdarúgás, felkészülési mérkőzés: Magyarország-Észtország
m4sport.hu:
7:45 – Műkorcsolya világbajnokság: férfi rövid program
Magazinműsorok:
15:45 – Pecatúra
16:15 – Napos oldal
16:45 – DVSC
17:30 – Vízilabda
Március 24., péntek:
M4 Sport:
8:30 – Műkorcsolya világbajnokság: jégtánc, ritmustánc
9:30 – Műkorcsolya világbajnokság: női szabadprogram
17:15 – Kézilabda, női K&H Liga: Mosonmagyaróvár-MTK
19:15 – Jégkorong, Erste Liga-döntő – 3. mérkőzés: FTC-Gyergyói HK
Magazinműsorok:
8:00 – Futsal
22:30 – MTK TV
Március 25., szombat:
M4 Sport:
7:00 – Műkorcsolya világbajnokság: jégtánc szabadprogram
9:15 – Műkorcsolya világbajnokság: férfi szabadprogram
15:30 – Kosárlabda, férfi NB I: Alba Fehérvár-Szolnok
17:45 – Kézilabda, férfi K&H Liga: Tatabánya-OTP Bank-Pick Szeged
20:00 – Vízilabda, női Euro Kupa-döntő 1. mérkőzés: UVSE-FTC (egyeztetés alatt)
M4 Sport+:
17:00 – Vívás, világkupa: férfi kard – egyéni
19:15 – Jégkorong, Erste Liga, döntő 4. mérkőzés: FTC-Gyergyói HK
m4sport.hu:
4:30 – Műkorcsolya világbajnokság: jégtánc szabadprogram
18:00
18:00 – Kézilabda, női K&H Liga, Kisvárda – Vác (19. forduló)
18:00 – Kézilabda, férfi K&H Liga, Csurgó-Dabas (19. forduló)
(még több élő kézilabda-mérkőzésért iratkozzon fel az M4 Sport Kézi Élő YouTube-csatornára)
Magazinműsorok:
8:00 – Szabadidő
8:30 – Kékek
9:00 – Bringasport
Március 26., vasárnap:
M4 Sport:
8:00 – Műkorcsolya világbajnokság: gála
15:30 – Labdarúgás, Simple Liga: Puskás Akadémia-Haladás
17:45 – Röplabda, női Extraliga-negyeddöntő, 2. mérkőzés: UTE-Szent Benedek
M4 Sport+:
14:30 – Röplabda, női Extraliga-negyeddöntő, 2. mérkőzés: KNRC . Fatum-Nyíregyháza
17:00 – Vívás, Világkupa: férfi kard, csapatverseny
Magazinműsorok:
11:30 – UEFA Bajnokok Ligája
14:00 – Múlt és jelen