MÁRCIUS 27., HÉTFŐ:
M4 Sport:
17:15 – Jégkorong, Erste Liga, döntő, 5. mérkőzés: Gyergyói HK – FTC-Telekom
20:45 – Labdarúgás, Eb-selejtező: Magyarország–Bulgária
Magazinműsor:
16:15 – Kézilabda magazin
MÁRCIUS 28., KEDD:
m4sport.hu:
18:00 – Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő FTC-Rail Cargo Hungária – Parktiker-Vác
(még több élő kézilabda-mérkőzésért iratkozzon fel az M4 Sport Kézi Élő YouTube-csatornára)
Magazinműsorok:
17:15 – Fradi TV
17:45 – Kosárlabda
MÁRCIUS 29., SZERDA:
M4 Sport:
18:30 – Jégkorong, Erste Liga, döntő, 6. mérkőzés: FTC-Telekom – Gyergyói HK (ha szükséges)
m4sport.hu:
18.00 – Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, DVSC Scheffler-Siófok KC
(még több élő kézilabda-mérkőzésért iratkozzon fel az M4 Sport Kézi Élő YouTube-csatornára)
20:00 – Vízilabda, női Eurokupa, döntő, 2. mérkőzés: FTC-Telekom – UVSE
Magazinműsorok:
9:30 – Chi – A belső erő
MÁRCIUS 30., CSÜTÖRTÖK:
Magazinműsorok:
9:00 – Lendület
9:30 – Pecatúra
16:00 – Öttusa magazin
16:30 – Vollé!
17:15 – Sportlövő magazin
17:30 – Vízilabda magazin
MÁRCIUS 31., PÉNTEK:
M4 Sport:
3:25 – Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés
5:00 – Forma-3, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
7:00 – Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 2. szabadedzés
8:30 – Forma-2, Ausztrál Nagydíj, időmérő edzés
17:15 – Jégkorong, Erste Liga, döntő, 7. mérkőzés: Gyergyói HK – FTC-Telekom (ha szükséges)
20:00 – Vízilabda, női Bajnokok Ligája, elődöntő, 2. mérkőzés: Assolim CN Mataró – Dunaújváros
Magazinműsorok:
12:30 – Golf
13:30 – Futsal
14:00 – Női labdarúgás
16:15 – Puskás
ÁPRILIS 1., SZOMBAT:
M4 Sport:
1:40 – Forma-3, Ausztrál Nagydíj, sprintfutam
3:25 – Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 3. szabadedzés
5:15 – Forma-2, Ausztrál Nagydíj, sprintfutam
7:00 – Forma-1, Ausztrál Nagydíj, 1. szabadedzés
13:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: Kisvárda – Puskás Akadémia
15:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: Újpest–ZTE
17:30 – Kézilabda, K&H női liga, Győri Audi ETO – FTC-Rail Cargo Hungaria
19:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: Honvéd–Paks
M4 Sport+:
16:00 – Kézilabda, K&H női liga, Váci NKSE – DVSC-SCHAEFFLER
17:30 – Vízilabda, női Bajnokok Ligája, döntő (egyeztetés alatt)
18:00 – Kosárlabda, Tippmix férfi NB I, Alba Fehérvár – Falco Szombathely
m4sport.hu:
16:00 – Vízilabda, női Bajnokok Ligája, bronzmérkőzés (egyeztetés alatt)
18.00 – Kézilabda, K&H férfi liga, 20. forduló, Telekom Veszprém – Fejér B.Á.L.-Veszprém
Magazinműsorok:
8:30 – Bringasport
15:15 – Szabadidő (M4 Sport+)
20:00 – Építők (M4 Sport+)
ÁPRILIS 2., VASÁRNAP:
M4 Sport:
1:00 – Forma-3, Ausztrál Nagydíj, főfutam
3:30 – Forma-2, Ausztrál Nagydíj, főfutam
7:00 – Forma-1, Ausztrál Nagydíj, futam
16:30 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: Ferencváros–Fehérvár
19:00 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: DVSC–Vasas
M4 Sport+:
14:15 – Labdarúgás, OTP Bank Liga 25. forduló: Kecskemét–Mezőkövesd
16:30 – Röplabda, férfi Extraliga, elődöntő, 1. mérkőzés, Pénzügyőr–Kaposvár
19:00 – Futsal, felsőházi rájátszás, Berettyóújfalu–Veszprém
m4sport.hu:
18.00 – Kézilabda, K&H férfi liga, Ferencvárosi TC – HSA NEKA
Magazinműsorok:
9:15 – Múlt és jelen, Batizi Sándor (M4)
9:45 – Bajnokok Ligája (M4)
21:30 – Jövünk! (M4 Sport+)
21:15 – Sport7