Musorujsag
Élő Eredmények

Heti ajánló: vizes vb, birkózó Eb, BL-nyolcaddöntők, a Fradi Kl-meccse és NBI

Heti ajánló: vizes vb, birkózó Eb, BL-nyolcaddöntők, a Fradi Kl-meccse és NBI

m4sport.hu
Miközben zajlik a vizes vb, a birkózók is elkezdik Európa-bajnokságukat, a labdarúgó Bajnokok Ligájában már a nyolcaddöntők következnek, míg a Ferencváros a görög Olimpiakosz ellen lép pályára a Konferencia-ligában a nyolcaddöntőbe jutásért. A hetet a gyorskorcsolyázók és szokás szerint az OTP Bank Liga küzdelmei zárják.

Élő közvetítéseink február 12-től február 18-ig:

FEBRUÁR 12., HÉTFŐ:

M4 Sport:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
14.00 – vizes világbajnokság, női vízilabda, negyeddöntő: Egyesült Államok – Ausztrália
15.30 – vizes világbajnokság, női vízilabda, negyeddöntő: Spanyolország – Kanada
17.00 – vizes világbajnokság, női vízilabda, negyeddöntő: Magyarország – Hollandia

Duna World:
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők

m4sport.hu:
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők

FEBRUÁR 13., KEDD:

M4 Sport:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
14.00 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, negyeddöntő: Spanyolország – Montenegró
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők
18.30 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, negyeddöntő: Magyarország – Franciaország
21.00 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő első mérkőzés: RB Leipzig – Real Madrid

m4sport.hu:
15.45 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők

FEBRUÁR 14., SZERDA:

M4 Sport:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
9.00 – vizes világbajnokság, műugrás: női szupertoronyugrás, döntő
14.00 – vizes világbajnokság, női vízilabda, elődöntő
15.30 – vizes világbajnokság, női vízilabda, elődöntő
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők
21.00 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő első mérkőzés: Lazio – Bayern München

m4sport.hu:
15.45 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők
18.30 – kézilabda, női K&H liga: Győr – Mosonmagyaróvár

FEBRUÁR 15., CSÜTÖRTÖK:

M4 Sport:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
9.00 – vizes világbajnokság, műugrás: férfi szupertoronyugrás, döntő
14.00 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, elődöntő
15.30 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, elődöntő
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők
18.45 – labdarúgás, Konferencia-liga, nyolcaddöntőbe jutásért, első mérkőzés: Olimpiakosz – Ferencváros

Duna World:
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők

m4sport.hu:
15.45 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők
20.30 – gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság

FEBRUÁR 16., PÉNTEK:

M4 Sport:
8.00 – vizes világbajnokság, női vízilabda, a 7. helyért
9.30 – vizes világbajnokság, női vízilabda, bronzmérkőzés
14.00 – vizes világbajnokság, női vízilabda, 5. helyért
15.30 – vizes világbajnokság, női vízilabda, döntő
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők
20.00 – labdarúgás, OTP Bank Liga 21. forduló: Paks – ZTE

Duna World:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok

m4sport.hu:
15.45 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők
20.30 – gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság

FEBRUÁR 17., SZOMBAT:

M4 Sport:
8.00 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, a 7. helyért
9.30 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, bronzmérkőzés
13.00 – labdarúgás, OTP Bank Liga 21. forduló: Kecskemét – Újpest
15.30 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, döntő
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők
20.30 – gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság

Duna World:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
14.00 – vizes világbajnokság, férfi vízilabda, 5. helyért
15.30 – labdarúgás, OTP Bank Liga 21. forduló: Mezőkövesd – Kisvárda
17.30 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők
19.30 – kosárlabda, női NB I: Pécs – DVTK

m4sport.hu:
14.00 – rövidpályás gyorskorcsolya világkupa
15.45 – birkózás, Európa-bajnokság, elődöntők
17.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők

FEBRUÁR 18., VASÁRNAP:

M4 Sport:
7.30 – vizes világbajnokság, úszás: előfutamok
15.00 – labdarúgás, OTP Bank Liga 21. forduló: Fehérvár – DVSC
17.30 – labdarúgás, OTP Bank Liga 21. forduló: Puskás akadémia – MTK
20.30 – gyorskorcsolya, távonkénti világbajnokság

Duna World:
14.00 – rövidpályás gyorskorcsolya világkupa
17.00 – vizes világbajnokság, úszás: döntők

m4sport.hu:
8.30 – atlétika, Sevilla Maraton
16.00 – birkózás, Európa-bajnokság, döntők

Borítókép: Fotó: EPA

További tartalmak