Musorujsag
Élő Eredmények

Heti ajánló: Magyar Kupa negyeddöntők, OTP Bank Liga, F1 Japán Nagydíj, kosárlabda MK-döntő, jégkorong Erste Liga-finálé

Heti ajánló: Magyar Kupa negyeddöntők, OTP Bank Liga, F1 Japán Nagydíj, kosárlabda MK-döntő, jégkorong Erste Liga-finálé

m4sport.hu
A hazai labdarúgásé lesz a főszerep a héten, hiszen a hétközi MK-negyeddöntők után a hétvégén teljes kört rendeznek az OTP Bank Ligában. Elkezdődik a jégkorong Erste Ligában a négy győzelemig tartó döntője, míg a férfi kosárlabdázóknál a hétvégén az MK elődöntőit és fináléját rendezik. De a Forma-1-es Japán Nagydíj mellett kínálunk még kézilabdát és vízilabdát is a hétre, szóval izgalmakban nem lesz hiány.

Élő közvetítéseink és kiemelt műsoraink április 1-től április 7-ig:

ÁPRILIS 1., HÉTFŐ:

19.45 – labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 26. forduló: ETO FC Győr – BFC Siófok

Magazinműsorok
17.45 – Kézilabda magazin
18.45 – Góóól!2

ÁPRILIS 2., KEDD:

M4 Sport:
19.30 – labdarúgás, MOL Magyar Kupa, negyeddöntő: Kisvárda Master Good – MTK Budapest

Magazinműsorok
12.15 – Asztalitenisz magazin
12.30 – Hajime magazin
18.15 – Kosárlabda magazin
19.00 – Fradi TV

ÁPRILIS 3., SZERDA:

M4 Sport:
16.45 – labdarúgás, MOL Magyar Kupa, negyeddöntő: Vasas FC – Paksi FC 
19.30 – labdarúgás, MOL Magyar Kupa, negyeddöntő: Diósgyőri VTK – Ferencvárosi TC 

m4sport.hu:
19.30 – vízilabda Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntős kör: Barceloneta – FTC-Telekom Waterpolo

ÁPRILIS 4., CSÜTÖRTÖK

M4 Sport:
19.00 – kézilabda, Női Eurokupa, 5. forduló: Norvégia – Magyarország
20.45 – labdarúgás, MOL Magyar Kupa, negyeddöntő: Nyíregyháza Spartacus FC – Kecskeméti TE (a találkozó után az elődöntők sorsolása)

Magazinműsorok
13.30 – Pecatúra
17.15 – Vízilabda magazin
17.30 – Napos oldal
18.30 – EURO 2024 – A csapatok

ÁPRILIS 5., PÉNTEK

M4 Sport:
4.30 – Forma-1, Japán Nagydíj: 1. szabadedzés
7.55 – Forma-1, Japán Nagydíj: 2. szabadedzés
17.15 – labdarúgás, női eb-selejtező: MagyarországAzerbajdzsán
19.45 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Újpest FC – Zalaegerszegi TE

Magazinműsorok

12.30 – Női labdarúgó magazin
122.15 – Bajnokok klubja

m4sport.hu:
17.15 – jégkorong, Erste Liga döntő, első meccs: FTC-Telekom – Corona Brasov

ÁPRILIS 6., SZOMBAT

M4 Sport:
4.30 – Forma-1, Japán Nagydíj: 1. szabadedzés
8.00 – Forma-1, Japán Nagydíj: időmérő edzés
14.00 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Fehérvár FC – Mezőkövesd Zsóry FC
16.30 – kézilabda, Női Eurokupa, 6. forduló: Magyarország – Ausztria
19.00 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Debreceni VSC – MTK Budapest 
21.45 – labdarúgás, Góóól!

M4 Sport+:
16.30 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Diósgyőri VTK – Kisvárda Master Good 
18.30 – vízilabda, E.ON férfi ob I: FTC-Telekom Waterpolo – Szolnoki Dózsa Praktiker
20.30 – kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő: NKA Universitas Pécs – NHSZ-Szolnoki Olajbányász

m4sport.hu:
17.15 – jégkorong, Erste Liga döntő, második meccs
17.00 – kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – SZTE-Szedeák

ÁPRILIS 7., VASÁRNAP

M4 Sport:
8.00 – Forma-1, Japán Nagydíj: Futam
13.15 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Ferencvárosi TC – Paksi FC
17.15 – labdarúgás, OTP Bank Liga, 27. forduló: Kecskeméti TE – Puskás Akadémia FC 
19.45 – kosárlabda, férfi Magyar Kupa: Döntő

M4 Sport+:
14.05 – röplabda, férfi Extraliga elődöntő, 3. mérkőzés: Fino Kaposvár – MAFC-BME
16.45 – kosárlabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés
19.00 – kézilabda, férfi K&H liga: FTC-Green Collect –MOL Tatabánya KC

Borítókép: Keller Ákos, Varga Barnabás, Max Verstappen, Tóth Adrián (Fotó: hunbasket.hu, MTI/Illyés Tibor, Coates/XPB Images, MTI/Veres Nándor)

További tartalmak