Musorujsag
Élő Eredmények

Heti ajánló: Barca–PSG és a City–Real BL-negyeddöntő, El-visszavágó, hazai fociforduló, kosár, kézi, röpi, hoki, atlétika és öttusa

Heti ajánló: Barca–PSG és a City–Real BL-negyeddöntő, El-visszavágó, hazai fociforduló, kosár, kézi, röpi, hoki, atlétika és öttusa

m4sport.hu
A Barca–PSG és a City–Real BL-negyeddöntő, illetve az Atalanta–Liverpool El-visszavágó és persze a hazai fociforduló révén javarészt a labdarúgásról szól a hetünk, de az is megtalálja majd a számításait, aki kosárlabdát, kézilabdát, röplabdát, jégkorongot, netán atlétikát, vagy öttusát szeretne élőben nézni, nem is beszélve a motorsport rajongókról, akik bizonyára alig várják már a hétvégi Kínai Nagydíjat.

Élő közvetítéseink és kiemelt műsoraink április 15-től április 21-ig:

ÁPRILIS 16., HÉTFŐ:

M4 Sport:

16.00 – Európa-liga és Konferencia-liga magazin
17:45 – Kézilabda magazin (vendég: Klujber Katrin)
18.45 – Góóól!2
19.45 – labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 28. forduló: Vasas FC – HR-Rent Kozármisleny

ÁPRILIS 16., KEDD:

M4 Sport:
11.30 – Az olimpiai láng meggyújtása
17.00 – Kosárlabda magazin
17.45 – kosárlabda, Tippmix férfi NB I.: Budapesti Honvéd SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
19.45 – Fradi TV (magazin)
20.15 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Barcelona – Paris Saint-Germain (utána a Dortmund–Atlético összefoglalója)

ÁPRILIS 17., SZERDA:

M4 Sport:
17.35 – röplabda, női Extraliga, döntő, 3. mérkőzés: Vasas Óbuda – Kaposvári NRC
19.45 – Mi vagyunk az Újpest! magazin
20.15 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó: Manchester City – Real Madrid (utána a Bayern–Arsenal összefoglalója)

ÁPRILIS 18., CSÜTÖRTÖK:

M4 Sport:
9.45 – Vízilabda (magazin)
13.30 – Pecatúra (magazin)
16.00 – Vívás (magazin)
16.30 – Napos oldal (magazin)
18.00 – kézilabda, a 2024-es női Európa-bajnokság sorsolása
19.45 – EURO 2024 – A csapatok (magazin)
20.15 – labdarúgás, Európa-liga, negyeddöntő, visszavágó: Atalanta–Liverpool (utána a játéknap összefoglalója)

ÁPRILIS 19., PÉNTEK:

M4 Sport:
5.25 – Forma-1, Kínai Nagydíj, szabadedzés
9.30 – Forma-1, Kínai Nagydíj, sprintidőmérő
15.30 – Női labdarúgás (magazin)
17.00 – röplabda, férfi Extraliga, döntő, 2. mérkőzés: MÁV Előre Foxconn – Fino Kaposvár
19.30 – kézilabda, férfi K&H liga: Telekom Veszprém – OTP Bank-Pick Szeged
22.15 – Bajnokok klubja

Duna World:
18.30 – jégkorong, férfi felkészülési mérkőzés: Magyarország–Norvégia

ÁPRILIS 20., SZOMBAT:

M4 Sport:
4.55 – Forma-1, Kínai Nagydíj, sprintfutam
6.30 – Bringasport (magazin)
7.00 – Szabadidő (magazin)
8.30 – Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő edzés
12.30 – labdarúgás, Merkantil Bank Liga 29. forduló: Nyíregyháza Spartacus FC – Vasas FC
14.15 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Puskás Akadémia – Paksi FC
16.45 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Ferencvárosi TC – Kisvárda Master Good
19.15 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Diósgyőri VTK – Debreceni VSC (utána Góóól!)
23.00 – Góóól! (élő magazin)

M4 Sport+:
13.00 – atlétika, Gyémánt Liga, Xiamen
16.50 – kosárlabda, Tippmix női NB I., elődöntő, 1. mérkőzés: DVTK HUN-Therm – Sopron Basket
19.30 – Kékek magazin

m4sport.hu:
9.00 – öttusa, világkupa, Ankara, női döntő
14.00 – öttusa, világkupa, Ankara, férfi döntő

ÁPRILIS 21., VASÁRNAP:

M4 Sport:
8.30 – Forma-1, Kínai Nagydíj, futam
12.15 – UEFA Bajnokok Ligája (magazin)
15.45 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Fehérvár FC – ZTE FC
18.15 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Újpest FC – MTK Budapest (utána Góóól!)

M4 Sport+:
14.05 – labdarúgás, OTP Bank Liga 29. forduló: Kecskeméti TE – Mezőkövesd Zsóry
17.45 – kézilabda, női K&H liga: DVSC SCHAEFFLER – Motherson Mosonmagyaróvári KC
19.45 – röplabda, női Extraliga, döntő, 4. mérkőzés: Kaposvári NRC – Vasas Óbuda (ha lesz)

m4sport.hu:
12.30 – öttusa, világkupa, Ankara, vegyes váltó

Borítókép: Eduardo Camavinga, Varga Barnabás, Raphinha (Fotó: EPA/Kiko Huesca, MTI/Illyés Tibor, EPA/Yoan Valat)

További tartalmak