Musorujsag
Élő Eredmények

Heti ajánló: Rossi kerethirdetése, MOL Magyar Kupa-döntő, Forma-1, NB I-zárás derbivel és ezüstcsatával

Heti ajánló: Rossi kerethirdetése, MOL Magyar Kupa-döntő, Forma-1, NB I-zárás derbivel és ezüstcsatával

m4sport.hu
Emellett az olimpiai részvételért harcolnak a 3x3-as kosarasok, jön a férfi kézi Magyar Kupa négyes döntője, bajnokot avathatnak a kosárbajnokságban, megkezdődik a döntő a pólósoknál.

Május 13., hétfő

12.00 – Öttusa: világkupa, Bulgária, vegyes váltó döntő (m4sport.hu)
19.45 – Labdarúgás: Merkantil Bank Liga, 32. forduló, Vasas FC–Szombathelyi Haladás

Május 14., kedd

13.00 – Labdarúgás: Marco Rossi bő Eb-kerethirdetése
18.00 – Kosárlabda: Tippmix férfi NB I, döntő, 2. mérkőzés, Szolnoki Olajbányász–Falco-Vulcano Energia KC Szombathely
20.00 – Vízilabda: férfi Bajnokok Ligája, FTC-Telekom–Zodiac

Május 15., szerda

17.00 – Kézilabda: női K&H Liga, NEKA–FTC-Rail Cargo Hungaria (Youtube)
18.00 – Kézilabda: férfi K&H Liga, Csurgói KC–MOL Tatabánya KC (Youtube)
19.30 – Labdarúgás: MOL Magyar Kupa, döntő, Ferencvárosi TC–Paksi FC

Május 16., csütörtök

19.15 – 3×3-as kosárlabda: női olimpiai selejtező, Magyarország–Izrael
21.35– 3×3-as kosárlabda: női olimpiai selejtező, Magyarország–Hollandia

Május 17., péntek

13.30 – Forma-1: Emilia-Romagna Nagydíj, 1. szabadedzés
15.00 – Forma-3: Emilia-Romagna Nagydíj, időmérő edzés
16.00 – Forma-2: Emilia-Romagna Nagydíj, időmérő edzés
17.00 – Forma-1: Emilia-Romagna Nagydíj, 2. szabadedzés
18.15 – Kosárlabda: Tippmix férfi NB I, döntő, 3. mérkőzés, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely–Szolnoki Olajbányász
19.20 – 3×3-as kosárlabda: férfi olimpiai selejtező, Magyarország–Izrael (m4sport.hu)
20.30 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Mezőkövesd Zsóry FC–MTK Budapest
21.35 – 3×3-as kosárlabda: férfi olimpiai selejtező, Magyarország–Puerto Rico (m4sport.hu)

Május 18., szombat

10.00 – Forma-3: Emilia-Romagna Nagydíj, sprintfutam
12.35 – Forma-2: Emilia-Romagna Nagydíj, 3. szabadedzés
14.05 – Vízilabda: E.ON férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, FTC-Telekom–A-Híd VasasPlaket (M4 Sport+)
14.10 – Forma-2: Emilia-Romagna Nagydíj, sprintfutam
15.30 – Kézilabda: férfi Magyar Kupa, elődöntő, OTP Bank-Pick Szeged–HSA Neka (M4 Sport+)
16.00 – Forma-1: Emilia-Romagna Nagydíj, időmérő edzés
17.45 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Paksi FC–Kisvárda-Master Good
17.45 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Fehérvár FC–Diósgyőri VTK (M4 Sport+)
17.45 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Puskás Akadémia FC–Debreceni VSC (m4sport.hu)
18.00 – Kézilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Telekom Veszprém–Dabas KC (m4sport.hu)
18.00 – Kézilabda, női K&H Liga, Győri Audi ETO KC–Vasas SC (Youtube)
20.45 – 3×3-as kosárlabda: női olimpiai selejtező, Olaszország–Magyarország (M4 Sport+)
21.35 – 3×3-as kosárlabda: férfi olimpiai selejtező, Ausztria–Magyarország

Május 19., vasárnap

8.30 – Forma-3: Emilia-Romagna Nagydíj, főfutam
10.00 – Forma-2: Emilia-Romagna Nagydíj, főfutam
14.00 – Forma-1: Emilia-Romagna Nagydíj, pilótaparádé
15.00 – Forma-1: Emilia-Romagna Nagydíj, futam
15.15 – Kézilabda: férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés (M4 Sport+)
15.25 – 3×3-as kosárlabda: olimpiai selejtezők, zárónap (m4sport.hu)
16.00 – Judo: világbajnokság, döntők (m4sport.hu)
17.15 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Kecskeméti TE–Zalaegerszegi TE FC (M4 Sport+)
18.00 – Kézilabda, férfi Magyar Kupa, döntő
20.00 – Atlétika: Gyémánt Liga, Rabat (M4 Sport+)
20.15 – Labdarúgás: OTP Bank Liga, 33. forduló, Ferencvárosi TC–Újpest FC

 

További tartalmak