Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Monacói Nagydíj, NB II-es „feljutóavatás”, női focidöntő és rg-Eb vasárnap élőben az m4sport.hu-n

Monacói Nagydíj, NB II-es „feljutóavatás”, női focidöntő és rg-Eb vasárnap élőben az m4sport.hu-n

m4sport.hu
A Forma-1-es Monacói Nagydíj, az élvonalba jutásról döntő Ajka–Győr és Vasas–Soroksár NB II-es focimeccs, valamint a Ferencváros–Győr női futballbajnoki döntő harmadik mérkőzése mellett az F2-esek és F3-asok monacói főfutamát, a ritmikus gimnasztikázók budapesti Európa-bajnokságának egyéni és kéziszercsapat szerenkénti döntőjét, az U17-es foci-Eb négy csoportmeccsét közvetíti vasárnap élőben az M4 Sport és az m4sport.hu.

Élő közvetítéseink május 26-án, vasárnap:

M4 Sport és m4sport.hu > > >

8.00 – 🏎️ Forma-3, Monacói Nagydíj: főfutam
9.30 – 🏎️ Forma-2, Monacói Nagydíj: főfutam
11.15 – 🤸‍♀️ ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, egyéni szerenkénti döntő: buzogány és szalag
14.05 – 🏎️ Forma-1, Monacói Nagydíj: pilótaparádé (felvételről)
14.30 – 🏎️ Forma-1, Monacói Nagydíj: futam (rajt 15 órakor)
17.15 – ⚽ labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 34. forduló: FC Ajka – ETO FC Győr
20.00 – ⚽ labdarúgás, női Simple Liga, döntő, 3. mérkőzés: FTC-Telekom – ETO FC Győr

M4 Sport+ és m4sport.hu > > >

13.45 – 🤸‍♀️ ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, együttes kéziszercsapat szerenkénti döntő: 5 karika
14.35 – 🤸‍♀️ ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, együttes kéziszercsapat szerenkénti döntő: 3 szalag/2 labda
15.15 – 🤸‍♀️ ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, egyéni szerenkénti döntő: karika és labda (felvételről)
17.20 – ⚽ labdarúgás, Merkantil Bank Liga, 34. forduló: Vasas FC – Soroksár SC

m4sport.hu:

10.10 – 🤸‍♀️ ritmikus gimnasztika, Európa-bajnokság, egyéni szerenkénti döntő: karika és labda (15.15-től felvételről az M4 Sport+-on is) > > >
19.00 – ⚽ labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör: Ausztria–Dánia > > >
19.00 – ⚽ labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör: Wales–Horvátország > > >
21.30 – ⚽ labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör: Csehország–Szerbia > > >
21.30 – ⚽ labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör: Ukrajna–Ciprus > > >

Kézilabda a YouTube-on > > >

18.00 – 🤾‍♀️ kézilabda, női K&H Liga, 26. forduló: Győri Audi ETO KC – Dunaújvárosi Kohász KA
18.00 – 🤾‍♀️ kézilabda, női K&H Liga, 26. forduló: Kisvárda Master Good SE – Motherson Mosonmagyaróvári KC
(A mérkőzéseket kommentár nélkül, automata labdakövető stream-rendszer segítségével, a Magyar Kézilabda Szövetség közreműködésével közvetítjük.)

Magazinműsorok az M4 Sporton:

7.30 – 👦 Jövünk!
12.30 – ⚽ UEFA Bajnokok Ligája
22.15 – 🥖 Úti cél: Párizs 2024

Borítókép: Max Verstappen (Fotó: MTI/AP/Luca Bruno)

További tartalmak