Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Heti ajánló: a Szeged–Veszprémtől a Kl-döntőn át a Real Madrid – Dortmund BL-fináléig

Heti ajánló: a Szeged–Veszprémtől a Kl-döntőn át a Real Madrid – Dortmund BL-fináléig

m4sport.hu
Ezen a héten elkel a férfi kézilabda-bajnokság, a Konferencia-liga és a Bajnokok Ligája is, miközben terítékre kerül még röplabda és atlétika, futsal és minifoci, valamint tollaslabda.

május 27., hétfő

M4 Sport:
18:45 – kézilabda magazin
19:45 – futsal, bajnoki döntő 4. mérkőzés, SG Kecskemét – Haladás VSE

m4sport.hu:
17:00 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör, Svédország–Olaszország
17:00 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör,  Lengyelország–Szlovákia
19:30 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör, Portugália–Franciaország
19:30 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportkör, Anglia–Spanyolország

május 28., kedd

M4 Sport:
22:00 – labdarúgás, Simple Liga, női NB I., Rangadó díjátadó

május 29., szerda

M4 Sport:
17:30 – kézilabda, K&H férfi NB I., döntő, 2. mérkőzés, OTP Bank-Pick Szeged – Telekom Veszprém
20:15 – labdarúgás, Konferencia-liga, döntő, Olimpiakosz–Fiorentina

m4sport.hu:
17:00 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, negyeddöntő, Csehország–Dánia
19:30 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, negyeddöntő, Ausztria–Szerbia
19:30 – kézilabda, férfi világbajnokság, a csoportkör sorsolása

május 30., csütörtök

M4 Sport:
20:00 – atlétika, Gyémánt Liga, Oslo

m4sport.hu:
17:00 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, negyeddöntő
19:30 – labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, negyeddöntő

május 31., péntek

M4 Sport:
18:00 – labdarúgás, Bajnokok Klubja, Bajnokok Ligája-döntő felvezetése
20:00 – labdarúgás, női Nemzetek Ligája, B divízió, Svájc–Magyarország

M4 Sport+:
17:50 – röplabda, Női Európa-liga, ezüst divízió, csoportkör, Magyarország–Lettország

m4sport.hu:
16:30 – labdarúgás, Bajnokok Ligája-döntő, a Real Madrid sajtónyilvános edzése
19:00 – labdarúgás, Bajnokok Ligája-döntő, a Borussia Dortmund sajtónyilvános edzése

június 1., szombat

M4 Sport:
19:45 – labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Borussia Dortmund – Real Madrid

M4 Sport+:
21:00 – minifoci, Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország–Lengyelország

június 2., vasárnap

M4 Sport:
8:00 – tollaslabda, Szingapúr Open
16:00 – labdarúgás, NB III., osztályozó a feljutásért, első mérkőzés, Tatabánya–Békéscsaba
18:00 – atlétika, Gyémánt Liga, Stockholm

M4 Sport+:
17:50 – röplabda, Női Európa-liga, ezüst divízió, csoportkör, Magyarország–Finnország

m4sport.hu:
19:30 – minifoci, Európa-bajnokság, csoportkör, Magyarország–Törökország

További tartalmak