Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Heti ajánló: labdarúgó-, atlétika-, kajak-kenu és vizes-Eb

Heti ajánló: labdarúgó-, atlétika-, kajak-kenu és vizes-Eb

m4sport.hu
Négy Európa-bajnokság küzdelmei is képernyőre kerülnek a héten! A labdarúgó-válogatott mellett a legjobb úszók, kajakosok és kenusok, valamint az atléták is megmérettetik magukat európai riválisaikkal. De akinek ez sem elég az izgalmakból, azoknak lesz öttusa-vb és strandröplabda-ob közvetítésünk is.

Élő közvetítéseink és kiemelt műsoraink június 10-től 16-ig:

JÚNIUS 10., HÉTFŐ

M4 Sport:
10:00 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma
13:15 – a labdarúgó-válogatott indulása az Eb-re
16:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, csapat, technikai döntő
19:30 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma

m4sport.hu:
10:05 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma

JÚNIUS 11., KEDD

M4 Sport:
9:30 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma
16:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, egyéni, női technikai döntő
19:00 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma

m4sport.hu:
14:00 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma

JÚNIUS 12., SZERDA

M4 Sport:
9:00 – vizes Európa-bajnokság, nyíltvízi úszás, női 10 km
12:00 – vizes Európa-bajnokság, nyíltvízi úszás, férfi 10 km
16:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, páros , női szabadprogram döntő
20:00 – atlétika, Európa-bajnokság, Róma

JÚNIUS 13., CSÜTÖRTÖK

M4 Sport:
9:00 – vizes Európa-bajnokság, nyíltvízi úszás, férfi 5 km
10:30 – 1millió lépés
12:00– vizes Európa-bajnokság, nyíltvízi úszás, női 5 km
16:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, akrobatikus rutin

m4sport.hu:
10:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, női egyéni szabadprogram, döntő

JÚNIUS 14., PÉNTEK

M4 Sport:
10:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, páros, női technikai döntő
14:30 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság
17:00 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, csapat szabadprogram
18:30 – labdarúgás, a magyar-válogatott sajtótájékoztatója
21:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, nyitómérkőzés, Németország–Skócia (felvezető műsor 19.45-től)

m4sport.hu:
16:30 – vizes Európa-bajnokság, műúszás, csapat szabadprogram

JÚNIUS 15., SZOMBAT

M4 Sport:
10:15 – Góóól!2
11:05 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság
15:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, A-csoport, Magyarország–Svájc (felvezető műsor 13.30-tól)
18:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, B-csoport, Spanyolország–Horvátország
21:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, B-csoport, Olaszország–Albánia
23:15 – Góóól!

M4Sport+:
9:00 – vizes Európa-bajnokság, nyíltvízi úszás, csapatverseny váltó
15:05 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság

m4sport.hu:
4:00 – öttusa világbajnokság, női döntő
9:35 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság
10:30 – öttusa világbajnokság, férfi döntő

JÚNIUS 16., VASÁRNAP

M4 Sport:
10:15 – Góóól!2
11:05 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság
15:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, D-csoport, Lengyelország–Hollandia
18:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, C-csoport, Szlovénia–Hollandia
21:00 – labdarúgás, Európa-bajnokság, C-csoport, Szerbia–Anglia
23:15 – Góóól!

M4Sport+:
14:35 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság
17:15 – strandröplabda, Országos bajnokság, 1. forduló

m4sport.hu:
9:35 – kajak-kenu, gyorsasági, para és SUP Európa-bajnokság

Borítókép: Csipes Tamara; Szoboszlai Dominik és Nagy Ádám; Milák Kristóf (Fotók: MTI/Kovács Tamás)

További tartalmak