Hátrányból fordítva verte a Ferencváros a Dunaújvárost

m4sport.hu/fradi.hu
A Futsal NB I. 14. fordulójában az FTC a Dunaújváros vendégségben 3-1-es győzelmet aratott, a második félidőben mutatott eredményes játékának köszönhetően.

A mérkőzés elején a hazai csapat veszélyeztetett, az 5. percben egy szögletet követően Fridrich Dávid révén meg is szerezte a vezetést (1-0).

A félidő hajrájában magához vette a kezdeményezést a fővárosi csapat, de szépíteni nem tudott.

A második játékrészt is lendületesen kezdte az FTC, és Bognár Bence góljával egyenlített a 22. percben (1-1).

Nem sokkal később már vezettek is a vendégek, Jenei Krisztián remek passzát Büki váltotta gólra (1-2).

A végjátékban kockáztatott a Dunaferr, amely kapusát is levitte,de fél perccel a vége előtt egy labdaszerzést követően Bognár eldöntötte a találkozót (1-3)!