MTK elleni magabiztos győzelemmel tért vissza a futballpályára a Fradi

fradi.hu
A Ferencváros 4-1-re legyőzte az NB I-be feljutó MTK együttesét a két csapat szombat délelőtti edzőmeccsén.

A találkozót egyértelműen a hazai pályán játszó zöld-fehérek kezdték jobban, Gastón Lodico révén már a 8. percben vezetést szereztek, majd két perccel később Mihail Skvarka is a kapuba talált. A 29. percben Frank Boli már háromra növelte a ferencvárosiak előnyét, alig két minutummal később Botka Endre gólja után már 4-0 állt az eredményjelzőn.

A mérkőzés egyetlen kék-fehér gólját az 58. percben Baki Ákos szerezte.

A magyar labdarúgó Szövetség március 16-án döntött úgy, hogy a koronavírus-járvány miatt felfüggeszti minden versenyét, így az NB I-et is. A tervek szerint május 23-án a Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzéseivel folytatódik a hazai labdarúgóidény, az OTP Bank Liga pedig május 30-án a 26. fordulóval kezdődhet újra.