×

Kleinheisler kiállítása után összeomlott az Eszék a kupaelődöntőben

Kétgólos előnyről kapott ki az NK Osijek a Rijekától a labdarúgó Horvát Kupa elődöntőjében. Az eszékiek 2–0-ra vezettek, amikor a csapatból kiállították Kleinheisler Lászlót, 30 perc múlva már 3–2 volt az állás az ellenfél javára.

Az NK Osijek a 16. és a 48. percben szerzett gólokkal húzott el az elődöntőben, az 56. percben azonban Kleinheisler László megkapta második sárga lapját, így tíz emberre fogyatkoztak az eszékiek.

Az emberelőnyben játszó Rijeka a 66. percben szépített, a 73.-ban büntetőből egyenlített, négy perccel a rendes játékidő vége előtt pedig a győztes gólt is megszerezte, így bejutott a kupadöntőbe, ahol a kaproncai Slaven Belupót 3–1-re legyőző zágrábi NK Lokomotiva lesz az ellenfele.