×

A Kaposvár, a DVSC és a Vasas meccsével rajtol az NB II az M4 Sporton

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette a Merkantil Bank Liga 2020/21-es szezonjának sorsolását. A 20 csapatos bajnokság augusztus 1-én rajtol és május 16-ig tart.

MTI/Czeglédi Zsolt



Augusztus első napján egy Kaposvár–Nyíregyháza mérkőzéssel rajtol a bajnokság, másnap az egyaránt feljutásra pályázó DVSC és Vasas mérkőzése is az M4 Sport képernyőjére kerül.

Alább az első hat forduló párosításait böngészheti, kiemelve a televíziós mérkőzéseket,  a teljes sorsolást az MLSZ oldalán találja.

Az OTP Bank Liga következő szezonja augusztus 15-én rajtol.

1. forduló
aug. 1., szombat
Kaposvári Rákóczi FC–Nyíregyháza Spartacus FC 20.00 (M4 Sport & m4sport.hu)

aug. 2., vasárnap
Soroksár–Debreceni EAC 17.30
Debreceni VSC–Budaörs 17.45 20.00 (M4 Sport & m4sport.hu)
Pécsi MFC–Dorogi FC 19.00
FC Ajka–ETO FC Győr 19.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre 19.00
Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár 19.00
Szolnoki MÁV FC–Szentlőrinc 19.00
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 19.00
Vasas FC–Kazincbarcika SC 20.00 (M4 Sport & m4sport.hu)

2. forduló
aug. 5., szerda
Békéscsaba 1912 Előre–Vasas FC 14.45 (M4 Sport & m4sport.hu)
Debreceni EAC–Debreceni VSC 17.00 (M4 Sport & m4sport.hu)
Budaörs–BFC Siófok 17.30
Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 17.30
Dorogi FC–Soroksár 17.30
Szombathelyi Haladás–Szolnoki MÁV FC 19.00
Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 19.00
Kazincbarcika SC–FC Ajka 19.00
ETO FC Győr–Kaposvári Rákóczi FC 19.00
Nyíregyháza Spartacus–PMFC 19.00

3. forduló
aug. 8., szombat
PMFC–ETO FC Győr 18.15 (M4 Sport & m4sport.hu)

aug. 9, vasárnap
Soroksár–Nyíregyháza Spartacus 17.30
DEAC–Dorogi FC 17.30
BFC Siófok–DVSC 17.45 (M4 Sport & m4sport.hu)
Kaposvári Rákóczi FC–Kazincbarcika SC 19.00
FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre 19.00
Vasas FC–Aqvital FC Csákvár 19.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc 19.00
Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 19.00
Szolnoki MÁV FC–Budaörs 19.00

4. forduló
aug. 16., vasárnap
DVSC–Szolnoki MÁV FC 17.30
Budaörs–Gyirmót FC Győr 17.30
Szentlőrinc–Vasas FC 17.30
BFC Siófok–DEAC 19.00
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 19.00
Aqvital FC Csákvár–FC Ajka 19.00
Békéscsaba 1912 Előre–Kaposvári Rákóczi FC 19.00
Kazincbarcika SC–PMFC 19.00
ETO FC Győr–Soroksár 19.00
Nyíregyháza Spartacus–Dorogi FC 19.00

5. forduló
aug. 23., vasárnap
Vasas FC–Szombathelyi Haladás 15.00 (M4 Sport & m4sport.hu)
Soroksár–Kazincbarcika SC 17.30
Dorogi FC–ETO FC Győr 17.30
DEAC–Nyíregyháza Spartacus 17.30
PMFC–Békéscsaba 1912 Előre 19.00
Kaposvári Rákóczi FC–Aqvital FC Csákvár 19.00
FC Ajka–Szentlőrinc 19.00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budaörs 19.00
Gyirmót FC Győr–DVSC 19.00
Szolnoki MÁV FC–BFC Siófok 19.00

6. forduló
aug. 26., szerda
Budaörs–Vasas FC 17.30
Szentlőrinc–Kaposvári Rákóczi FC 17.30
DVSC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 18.00 (M4 Sport & m4sport.hu)
Szolnoki MÁV FC–DEAC 19.00
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr 19.00
Szombathelyi Haladás–FC Ajka 19.00
Aqvital FC Csákvár–PMFC 19.00
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár 19.00
Kazincbarcika SC–Dorogi FC 19.00
ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus 19.00