×

Öt meccset közvetít az M4 Sport a Magyar Kupa 7. fordulójából

A harminckettőből öt mérkőzést közvetít az M4 Sport a MOL Magyar Kupa 7. fordulójából – közölte a Magyar Labdarúgó Szövetség a pontos időbeosztás elkészítése után.

A 32 közé jutásért rendezendő fordulóban képernyőre kerül a tavalyi győztes Fehérvár gárdonyi, valamint a tavalyelőtti győztes Újpest dunaújvárosi vendégjátéka október 28-án, szerdán, másnap pedig az előző kiírásban a Ferencvárost búcsúztató Békéscsaba Diósgyőr elleni meccsét, valamint a Nyíregyháza–Paks találkozót közvetíti a közszolgálati sportcsatorna. A Bicske és a Ferencváros mérkőzését november 14-én rendezik meg, ötödikként ezt a találkozót adja élőben az M4 Sport.

A párharcok egy mérkőzésen dőlnek el.

Az M4 Sporton látható mérkőzések a MOL Magyar Kupa 7. fordulójából:

Október 28. szerda:
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB III.) – MOL Fehérvár FC 12:30
Dunaújváros (NB III.) - Újpest FC 16:00

Október 29. csütörtök:
Nyíregyháza Spartacus FC (NB II.) – Paksi FC 12:30
Békéscsaba 1912 Előre (NB II.) – DVTK 16:00

November 14. szombat:
Bicskei TC (NB III.) - Ferencvárosi TC 14:45

A forduló további programja:

Október 21., szerda:
Budaörs (NB II.) – Aquital FC Csákvár (NB II.) 12:30

Október 28., szerda:
Csácsbozsok-Nemesapáti SE (megyei I.) – Budapest Honvéd 12:30
Lipót Pékség SE (NB III.) – ZTE FC 12:30
Dabas-Gyón FC (NB III.) – Budafoki MTE 12:30
Szentlőrinc (NB II.) – Puskás Akadémia FC 12:30
Gyöngyösi AK-Mátra Beton (NB III.) – Mezőkövesd Zsóry FC 12:30
Bátaszék SE (megyei I.) – MTK Budapest 12:30
III. Ker. TVE (NB III.) – Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II.) 12:30
Zsámbéki SK (megyei I.) – Tállya KSE (NB III.) 12:30
Zalaszentgróti VFC (megyei I.) – Tiszafüredi VSE (NB III.) 12:30
Ceglédi VSE (NB III.) – FC Ajka (NB II.) 12:30
Kiskunfélegyházi HTK (megyei I.) – Dorogi FC (NB II.) 12:30
Érdi VSE (NB III.) – Kolorcity Kazincbarcika FC (NB II.) 12:30
Kabai Meteorit SE (megyei I.) – Fémalk-Dunavarsány (megyei I.) 12:30
SBTC (NB III.) – PMFC (NB II.) 12:30
Taksony SE (NB III.) – HR-Rent–Kozármisleny (NB III.) 12:30
Tarpa SC (megyei I.) – BTE Felsőzsolca (megyei I.) 12:30
BVSC-Zugló (NB III.) – DVSC (NB II.) 12:30
Eger SE (megyei I.) – Vasas FC (NB II.) 12:30
FC Nagykanizsa (NB III.) – DEAC (NB II.) 12:30
Monor (NB III.) – BFC Siófok (NB II.) 12:30
CSO-KI Sport (megyei I.) – Hódmezővásárhelyi FC (megyei I.) 12:30
Soroksár SC (NB II.) – WKW ETO FC Győr (NB II.) 12:30
ASR Gázgyár (megyei I.) – Kaposvári Rákóczi (NB II.) 12:30
Kecskeméti TE (NB III.) – Kisvárda Master Good 13:00
Szolnoki MÁV FC (NB II.) – Gyirmót FC Győr (NB II.) 14:30
Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (NB III.) – Szombathelyi Haladás (NB II.) 16:00