A Diósgyőr rúgott gól és győzelem nélkül Vukmirral – a Haladás elleni vereség után már nincs feljutó helyen

MTI/m4sport.hu
A Szombathelyi Haladás labdarúgócsapat 1–0-ra legyőzte hazai pályán a Diósgyőri VTK-t a Merkantil Bank Liga 33. fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

A győztes gólt Kiss Bence szerezte büntetőből az 57. percben. A szombathelyieknek ezzel megszakadt a hét hazai találkozó óta tartó pontnélküli sorozatuk, míg a DVTK öt fordulóval a vége előtt a Kecskemét mögött, csak a harmadik helyen áll.

A találkozót követően a hazaiak részéről Holdampf Gergő és a győztes gólt szerző Kiss Bence, vendégoldalról Hegedüs János és Dragan Vukmir vezetőedző értékelt az M4 Sportnak.

Merkantil Bank Liga, 33. forduló:
Szombathelyi Haladás-Diósgyőri VTK 1-0 (0-0)

vasárnap játszották:
III. Kerületi TVE-Kecskeméti TE Hufbau 1-2 (0-0)
Nyíregyháza Spartacus FC-Pécsi MFC 1-1 (0-1)
Békéscsaba 1912 Előre-Szolnoki MÁV FC 1-2 (1-1)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – BFC Siófok 2-3 (1-2)
Dorogi FC-Vasas FC 0-3 (0-1)
Tiszakécskei LC-Aqvital FC Csákvár 0-2 (0-0)
Szentlőrinc-FC Ajka 0-1 (0-1)
Budaörs-Soroksár SC 0-1 (0-1)
szombaton játszották:
Budafoki MTE-ETO FC Győr 2-0 (2-0)

Az élcsoport: 1. Vasas FC 74 pont, 2. Kecskemét 62 (57-33), 3. Diósgyőr 62 (52-37)

Borítókép: dvtk.eu