Menetrend

    Kirakta keretéből Batikot a Honvéd

    Kirakta keretéből Batikot a Honvéd

    honvedfc.hu
    Az elmúlt szezonban a csapatkapitányi tisztséget is ellátó Batik Bencét kikerült a Budapest Honvéd keretéből.

    A közleményt egy nappal az első bajnoki előtt tették közé a kispestiek, akik péntek este a zalaegerszegieket fogadják az OTP Bank Liga első fordulójában. Az ok, hogy a minapi igazolás után nem alapemberként tekint rá a szakmai stáb.

    „Szerettünk volna a belső védő poszton versenyhelyzetet és nagyobb stabilitást teremteni, ezért is érkezett klubunkhoz Lazar Cirkovic. Leültünk Bencével és őszintén elmondtuk neki, hogy nem tudjuk garantálni, hogy helye lesz a kezdőcsapatban, a hosszabb távú terveinkben pedig nem vele számolunk kezdőként. Egyelőre keressük a mindenki számára lehető legjobb megoldást de addig is ebben a helyzetben azt láttuk ideálisnak, ha nem lesz tagja a csapat keretének, megfelelő ajánlat esetén természetesen távozhat a Honvédtól” – mondta Chris Docherty, a Honvéd sportigazgatója.

    Korábban olyan sajtóértesülések kaptak szárnyra, hogy épp a ZTE csábítja Batikot.

    További tartalmak