Az Újpestről távozó Milos Kruscsics lett a Kisvárda új vezetőedzője

A hétfő délutáni edzést már a Török László helyére kinevezett szakember tartja.

A labdarúgó OTP Bank Liga hatodik helyén álló Kisvárda vezetőedzőjeként folytatja magyarországi munkáját Milos Kruscsics, akit múlt hét csütörtökön menesztettek Újpestről.

Az együttes a harmadik helyen vonult téli szünetre, a klubvezetés célja pedig akkor a dobogó elérése volt. A gárda az előző négy bajnoki mérkőzésén mindössze két pontot szerzett, így a hatodik helyre csúszott vissza.

Amint arról a Kisvárda honlapja beszámolt, a bajnoki hajrá kezdete előtt ezért edzőváltásra szánta el magát a vezetőség, a távozó Török László helyét a vezetőedzői poszton a szerb szakember veszi át. A csapat hétfő délutáni edzését már Kruscsics tartja, a bemutatkozó mérkőzése a szombati, Puskás Akadémia elleni hazai bajnoki lesz.

A szerb trénert tavaly január 13-án nevezték ki a lila-fehér csapat élére, amely akkor 17 forduló után 17 ponttal a még bennmaradást jelentő tizedik helyen állt a tabellán. A folytatásban 16 mérkőzésen szerzett 27 ponttal végül az ötödik helyen zárta a szezont, míg a MOL Magyar Kupában elődöntőig jutottak az irányításával.

A sors iróniája, hogy mostani menesztésekor szintén a 10. helyen álltak a lila-fehérek, 24 mérkőzésen szerzett 27 ponttal, az MK-ból pedig a nyolcaddöntőben búcsúztak.