Musorujsag
Élő Eredmények

Indul a nagytakarítás: három távozót is bejelentett a Vasas

Indul a nagytakarítás: három távozót is bejelentett a Vasas

m4sport.hu
A labdarúgó OTP Bank Ligából kiesett Vasas FC hivatalos oldalán számolt be róla, hogy távozik a klubtól Dombó Dávid, Balogh Norbert és Silye Erik is.

Dombó Dávid 2022 nyarán érkezett Kisvárdáról, a jelenlegi idényben öt bajnoki és öt kupamérkőzésen védte a Vasas kapuját. A 30 éves kapusnak nagy szerepe volt a kupaelődöntő kiharcolásában, miután a Paks elleni negyeddöntőben bravúrt bravúrra halmozott. Sajtóinformációk szerint Dombó visszatérhet Kisvárdára, amellyel az elmúlt szezonban ezüstérmet szerzett az OTP Bank Ligában.

Balogh Norbert a DAC kölcsönjátékosaként érkezett februárban Angyalföldre, de nem váltotta meg a világot: kilenc tétmérkőzésen egy kiharcolt tizenegyes a mérlege. Lejáró kölcsönszerződését a klub nem hosszabbította meg.

Szintén távozik Silye Erik, akinek lejár a szerződése a Vasasnál. A balhátvéd 2020 nyarán érkezett Angyalföldre, az azóta eltelt három év során összesen 101 tétmérkőzésen lépett pályára, 9 alkalommal talált be az ellenfelek kapujába. A pletykák szerint a frissen visszajutó Diósgyőr soraiban tudná.

A három távozó mellé egy “maradó” is jutott csütörtökre: a Vasas bejelentette, hogy Ihrig-Farkas Sebestyén nyáron lejáró szerződését egy évvel meghosszabbította.

Az élvonaltól már biztosan búcsúzó Vasas szombat este a MOL Fehérvár ellen zárja a szezont.

Borítókép: MTI/Mónus Márton

További tartalmak

Kapcsolódó hírek

Idén elmarad a Puskás-Suzuki Kupa
A hazai rendezésű U17-es labdarúgó Európa-bajnokság miatt idén elmarad a Puskás-Suzuki Kupa, a korosztály hagyományos nemzetközi tornája.
Magyar futball
Hosszabbított kapusával a DVSC
Meghosszabbította Megyeri Balázs szerződését a Debreceni VSC, a rutinos, magyar válogatott kapus 2+1 évre írt alá.
Magyar futball