Szögletgól itt, távoli bomba ott – egy ponttal tér haza Észak-Írországból a női labdarúgó-válogatott

A magyar női labdarúgó-válogatott 1-1-es döntetlent játszott Észak-Írország vendégeként a Nemzetek Ligája B divíziójának keddi játéknapján, Belfastban.

A magyar együttes Zeller Dóra szögletgóljával szerzett vezetést az 56. percben, a hazaiak azonban a 80. percben összejött az egyenlítés Danielle Maxwell révén, aki távolról bombázott a kapu jobb felső sarkába.

A nemzeti csapat december 1-jén az írek vendégeként folytatja szereplését a Nemzetek Ligájában.

Eredmény, B divízió, 1. csoport, 4. forduló:
Észak-Írország – Magyarország 1-1 (0-0)
gólszerzők: Maxwell (80.), illetve Zeller (56.)

Az állás: 1. Írország 12 pont, 2. Magyarország 5 (5-8), 3. Észak-Írország 5 (4-7), 4. Albánia 1