Nagy Ádám: A második félidő előtt megbeszéltük, hogy rájukmegyünk keményen

A pénteken 78. válogatott mérkőzésén pályára lépő Nagy Ádám is értékelte a Törökország elleni felkészülési mérkőzést az M4 Sportnak.

A válogatott veretlenségi sorozatára reagálva elmondta, reméli, az Aranycsapathoz hasonlóan ők is eljutnak 18-ig, mert az azt jelentené, hogy nagyon jó eredményt érnének el az Európa-bajnokságon.

Az Aranycsapat óta nem volt ilyen hosszú veretlenségi sorozatunk

Mi is úgy érezzük a csapaton belül, hogy folyamatosan tudunk javulni, fejlődni a játék bizonyos szegmenseiben, remélem, ezt így tudjuk folytatni és ez az egész az Európa-bajnokságon tud kicsúcsosodni.

Nagy elárulta, a második félidő kezdése előtt közvetlenül megbeszélték a csapattal, hogy keményen nekimennek az ellenfélnek az első 10-15 percben: ez be is jött, Szoboszlai Dominik már a 48. percben előnyhöz juttatta a csapatot. „Azzal a mentalitással mentünk ki a pályára, hogy rájuk szeretnénk menni, mert az első félidő végén kicsit visszavettünk a presszióból.”