Menetrend

    Az NB II. után Mátyustól is elköszönt a PMFC

    Az NB II. után Mátyustól is elköszönt a PMFC

    pmfc.hu
    A Merkantil Bank Ligából kieső Pécsi MFC-től távozik Mátyus János vezetőedző.

    A PMFC a 15. helyen végzett a másodosztályban, így miután nem sikerült a februárban kinevezett edzővel kivívni a bennmaradást, Mátyus távozik.

    Minderre a klubhonapon idézett búcsúnyilatkozatában derült fény.

    „Nagy reményekkel érkeztem Pécsre, annak ellenére is, hogy nehéz helyzetben vettem át a csapatot. Eddigi pályafutásom során szinte maradéktalanul sikerült elvégeznem a rám bízott bennmaradás kivívását, amelyben a PMFC esetében is az utolsó másodpercig bíztam. Borzasztóan sajnálom, hogy nem tudtuk megőrizni másodosztályú tagságunkat, amit én is csalódásként élek meg. Megtisztelő volt ennél a komoly múltú csapatnál dolgozni. Megható szeretet és tisztelet vett körül szerte a városban, még úgy is, hogy nem jöttek az eredmények. Szeretném ezúton is a köszönetemet kifejezni a klub vezetőinek, dolgozóinak, a stábtagoknak, a játékosoknak és kiváltképpen a szurkolóknak. A szívem mélyéből a lehető legjobbakat kívánom a PMFC-nek és minden egyes pécsi szimpatizánsnak!”

    A 49 éves szakvezető megbízatása egyébként a szezon végéig szólt.

    Borítókép: pmfc.hu

    További tartalmak