Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

„Lesül az arcomról a bőr” – Windecker elnézést kért minden magyartól

„Lesül az arcomról a bőr” – Windecker elnézést kért minden magyartól

m4sport.hu | Szerző: Sz.V.
A paksi középpályás Windecker József szerint a Corvinul elleni El-selejtezőjük egy teljes katasztrófa volt.

„Az egész meccs egy katasztrófa volt – értékelt Windecker József a román másodosztályú Corvinul elleni 4–0-s hazai vereség után. – Minden úgy alakult, ahogy nem szerettük volna. Férfiként kell viselnünk ezt a kudarcot is, ami tényleg nagy szégyen. Hazai pályán, egy magyar-román meccsen így képviseltük a hazát, nekem lesül az arcomról a bőr. De mikor megnyertük a kupát és másodikak lettünk, akkor is ez a csapat volt, most is. Magunkba kell néznünk, és a becsületünkért fogunk játszani Romániában.”

A középpályás szerint kellően rutinos a paksi keret, de csütörtökön „úgy mentek fel a pályára, mint a 18 évesek”.

„Minden magyartól elnézést kérek, amennyire meg akartuk mutatni magunkat, annyira besültünk. Nagyon nehéz ez most…” – mondta Windecker.

A Magyar Kupa-győztes és bajnoki ezüstérmes Paksi FC első Európa-liga-selejtezőjén 4–0-ra kikapott odahazaa Corvinultól, Bognár György szerint az volt a legnagyobb probléma, hogy a játékosai és ő is többnek gondolták magukat, mint amik.

A visszavágót jövő csütörtökön Nagyszebenben rendezik, a továbbjutóra pedig a horvát HNK Rijeka vár a következő körben, míg a párharc vesztese a Konferencia-ligába átkerülve a ciprusi AEK Larnacával méri össze a tudását.

Borítókép: M4 Sport

További tartalmak