Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Újra lehet regisztrálni az MLSZ Szurkolói Klubjába

Újra lehet regisztrálni az MLSZ Szurkolói Klubjába

m4sport.hu, K. I.
Ismét elindítja a Magyar Labdarúgó Szövetség a Szurkolói Klub regisztrációt. Azok a drukkerek, akik regisztrálják magukat a közösségbe előnyöket élvezhetnek a válogatott-mérkőzések jegyvásárlásánál.

Sipos Jenő az MLSZ szóvivője elmondta, hogy a szövetségnek kiemelten fontosak a szurkolók és az is, hogy a drukkerek kiszolgálása folyamatosan javuljon. Hozzátette, hogy az érdeklődés nagy a válogatott mérkőzései iránt, amit az is mutat, hogy a hazai mérkőzésekre 40 ezer bérletet adtak el.

„Célunk az, hogy azok a nézők, akik minden meccsen ott vannak, kedvezőbb helyzetben legyenek a jegyvásárlásnál” – tette hozzá a szóvivő.

2024 elején az MLSZ elindította megújult Szurkolói Klub-rendszerét, a regisztrációt azonban technikai hiba miatt rövid időn belül le kellett állítania.

Roskó Zoltán, az MLSZ operatív igazgatója a szövetség sajtóbeszélgetésén bejelentette, hogy december 17-től ismét elindul az MLSZ Szurkolói Klubjának internetes oldala és a mobil alkalmazása is. A klubba korábban már 62 ezer drukker jelentkezett, nekik csak újra be kell lépniük a megadott adataikkal és számukra azonnal elérhető lesz a rendszer.

„Jutalmazzuk a leghűségesebb szurkolókat – mondta Roskó Zoltán. – A regisztráció során jelölni kell, hogy a felhasználó tagja akar lenni a klubnak és a jegyvásárlásaival már gyűjtheti a pontokat.”

Fontos, hogy a szurkolók már az idei évben is gyűjthették a pontokat. A Koszovó, Törökország és Izrael elleni válogatott mérkőzésekre és a Magyar Kupa-döntőre váltott és felhasznált jegyek 100-100 pontot érnek. Aki mindegyiken ott volt, az egészen biztosan aranyszintű klubtagsággal rendelkezik és elővásárlási joga lesz az előttünk álló találkozók jegyeinek, bérleteinek megvételekor – a Nemzetek Ligája rájátszásra és a világbajnoki-selejtezőkre is –, ugyanakkor nem csak ők élhetnek majd ezzel a lehetőséggel, ám egyelőre még nem határozták meg a ponthatárt.

Fontos, hogy a regisztráció során – amely nélkül a jövőben nem lehet jegyet venni a válogatott meccseire – azokat az adatokat kell megadni a szurkolónak, amelyeket a jegyvásárlásnál korábban használtak, mert így a rendszer azonnal jóváírja a pontokat, akik korábban már regisztráltak azoknak csak újra be kell lépniük a rendszerbe és már láthatják is, hogy hány pontjuk van. Akinél esetleg nem történik meg automatikusan a pontok jóváírása, az maga is feltöltheti az idei meccsekre vett belépőit, amelyek így pontokat érhetnek. A jóváírási időszak december 17-től január 31-ig tart.

Az aranyszintű klubtagok négy belépőt vásárolhatnak. Amennyiben a számunka fenntartott jegyek elfogynak vagy letelik az értékesítésükre szánt idő, akkor a Szurkolói Klub tagjai következnek, majd utánuk a csupán csak regisztrációval, klubtagsággal nem rendelkező drukkerek vehetnek jegyeket.

Koroknai Tamás, az MLSZ informatikai vezetője elmondta, hogy csak azokkal a jegyekkel lehet pontokat gyűjteni, amelyeket fel is használtak a szurkolók. Hozzátette: nem csak a Puskás Arénában, hanem a vidéki stadionokban is alkalmas az infrastruktúra arra, hogy regisztrálja a jegyeket és jóváírja a pontokat.

Borítókép: Budapest, 2023. október 14. Magyar szurkolók a labdarúgó Európa-bajnoki selejtezõk hetedik fordulójában, a G csoportban játszott Magyarország - Szerbia mérkõzés elõtt a Puskás Arénában 2023. október 14-én. MTI/Czeglédi Zsolt

További tartalmak