A csakfoci.hu szúrta ki, hogy a Het Nieuwsblad úgy értesült a 20 éves játékosról, hogy a több játéklehetőség reményében távozna a belga első osztály 6. helyén álló csapattól.
Vancsa a 2024/25-ös szezonban két bajnoki és egy kupamérkőzésen léphetett pályára Belgiumban, november óta pedig keretbe sem nevezték a sérülésekkel is bajlódó szélsőt.
A magyar válogatott játékos a belga másodosztályban szereplő SK Lommel csapatától szerepel nyárig kölcsönben a Gentnél, azonban úgy tűnik, hogy nem fogja kitölteni kölcsönszerződését.
Vancsa már 17 évesen bemutatkozhatott a magyar válogatottban Marco Rossi irányítása alatt, eddig kétszer húzhatta magára a címeres mezt.













