„Kedves Loki-szurkolók! Az elmúlt napokban rengeteg üzenetet kaptam a közösségi média különböző felületein. Úgy gondolom, hogy itt az ideje tisztázni a kialakult helyzetet. A téli átigazolási időszak során a klub több ajánlatot is kapott és miután egyeztettem az elnökkel, az edzővel, a csapattársaimmal és a klubbal, megegyeztünk abban, hogy mindannyian ugyanazt akarjuk. Ez pedig nem más, mint hogy a Debrecen továbbra is a magyar futball elitjéhez tartozzon. Nem áll szándékomban távozni a klubtól. Egy nagy család vagyunk, s most nehéz időkön megyünk keresztül, az elveim pedig nem engedik, hogy ebben a helyzetben távozzak a klubtól. Teljes mértékben a klubomra, a Debrecenre koncentrálok. A közös történetünknek még nincs vége” – írta üzenetében Domingues.
A hétvégén fontos keleti rangadót nyerő Debrecen egyik legjobbját így nem veszíti el, annak ellenére, hogy a napokban a török Rizespor, Mocsi Attila csapatának érdeklődéséről lehetett olvasni.
Kapcsolódó tartalom
Domingues 2023-ban érkezett a Honvédtól jelenlegi klubjához, azóta 50 mérkőzésen 13 gól és 5 gólpassz fűződik a közönségkedvenc nevéhez. A Debrecen az OTP Bank Liga 19. fordulójában a hétvégén szintén fontos meccsen, a Ferencváros ellen pontot szerző MTK-hoz látogat, a mérkőzést természetesen az M4 Sport és az m4sport.hu élőben közvetíti.