Nemzeti Sportrádió
Most szól:
Élő Eredmények

Varga Barnabás ügynöke elárulta, honnan voltak megkeresései a Ferencváros támadójának

Varga Barnabás ügynöke elárulta, honnan voltak megkeresései a Ferencváros támadójának

m4sport.hu | Szerző: Stángli Dominik
Varga Barnabás játékosügynöke, Paunoch Péter elárulta, hogy a magyar válogatott támadónak az MLS-ből, Ázsiából és Európából is voltak megkeresései.

Mindig vannak iránta érdeklődések, az MLS-ből, Ázsiából és Európából is. Több dolgot kell mérlegelnünk annak érdekében, hogy a legjobb döntést hozzuk a karrierjében. Nagy segítséget nyújtott az őszi szezonja, ha a teljesítménye ilyen marad, akkor ezek a megkeresések még inkább aktívabb lehetnek” – mondta Paunoch Péter Varga Barnabás érdeklődőiről.

Nehéz meghatározni még, hogy aktuális lehet-e a klubváltás, hiszen egy olyan játékosról beszélünk, akinek élő szerződése van a Ferencvárossal. Minden érdeklődőt a klubhoz szoktam irányítani, fontos a csapat és a játékos érdeke is. Ha ezek harmonizálnak, akkor tovább tudunk lépni, és egy olyan döntést hozni a karrierjében, ami minden szempontból előremutató.”

„Várjuk a fejleményeket, reményeim szerint Barni továbbra is jól fog teljesíteni, meglátjuk, hogy mit hoz a nyári átigazolási szezon.”

Paunoch Péter részletesebben is nyilatkozott, többek között a Ferencváros két játékosáról, Varga Ádámról és Szalai Gáborról, valamint a Pakson remeklő Ötvös Bencéről.

Borítókép: MTI/Koszticsák Szilárd

További tartalmak