Hatalmas a zaj a hétvégén elstartolt Fizz Liga csapatai, az MLSZ, az NSMI és persze a szurkolók részéről, az új fiatalszabállyal, ösztönzőrendszerrel kapcsolatban, ebbe pedig mi is beszálltunk: megbeszéltük, miben nehezíti az edzők dolgát (Horváth Ferenc szerint három új stábtagot is kellene alkalmazni miatta), mik azok a pontjai, amelyek elősegíthetik a magyar futball javulását, s hol lehetne még finomítani rajta. Az első fordulóval kapcsolatban elég széles skálát lefedtek a gondolataink: megvizsgáltuk az Újpest és a DVSC második gólját, szóba került, hogy miért indulhatott eljárás a Soroksárral szemben, illetve Horváth Ferenc azon is elfilozofált, mekkora különbség lehetett testsúlyban az ETO és a Paks kezdőcsapatai között.
A Kettő:Egy múlt heti adásában közösen tippeltünk a szezonra, amit ide kattintva lehet visszanézni, további adásainkhoz pedig ajánljuk az M4 Sport Youtube-csatornáját!













