Bacsa Benjámin a Diósgyőrnél nevelkedett, szerepelt valamennyi korosztályos csapatban, 2023-ban profi szerződést kapott, majd tavaly nyáron a DVTK második csapatától a Kazincbarcikához került kölcsönbe.
Novemberben meghívót kapott az U19-es válogatottól, december végén pedig visszatért a diósgyőri tartalékcsapathoz. A 196 centiméter magas középhátvéd júliusban felkerült a felnőttekhez, ám információink szerint tovább is áll, méghozzá a Merkantil Bank Ligában 8. helyen álló Ajkához.
A mostani idényben három meccset játszott az NB III-ban, míg az élvonalban pályára lépett az Újpest elleni 3–1-es vereség alkalmával a miskolciak színeiben.













