×

Véleményes 11-essel nyert a DVTK a Vasas ellen

Szinte végig előnyben volt a hazai együttes, amikor pedig sikerült az egyenlítés, jött az újabb diósgyőri gól.

A Diósgyőr hazai pályán 2-1-re legyőzte a Vasast a labdarúgó NB II második fordulójának hétfői rangadóján. Az első félidőben hamar előnybe kerültek a hazaiak, a folytatás kiegyenlített játékot hozott.

A második félidőben a Vasas próbálkozott ugyan, de nagy helyzetig nem jutott. Egy szöglet után így is sikerült egyenlíteniük, de nem sokkal később egy igencsak vitatható 11-essel ismét a hazaiaknál volt az előny, amit a meccs végéig meg is tudtak tartani.

Eredmények, 2. forduló:
Diósgyőri VTK-Vasas FC 2-1 (1-0)
vasárnap játszották:
FC Ajka-BFC Siófok 1-1 (0-1)
Budafoki MTE-Aqvital FC Csákvár 1-2 (0-2)
Szombathelyi Haladás-WKW ETO FC Győr 1-1 (0-0)
Kecskeméti TE Hufbau-Soroksár SC 5-2 (2-1)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – III. Kerületi TVE 3-0 (2-0)
Tiszakécskei LC-Nyíregyháza Spartacus 1-4 (0-3)
Budaörsi SC-Szolnok MÁV 2-3 (2-0)
Dorogi FC-Békéscsaba 1912 Előre 2-1 (2-0)
Szentlőrinc SE-Pécsi MFC 1-1 (0-0)
Az élcsoport: 1. Nyíregyháza Spartacus 6 pont (7-3), 2. Szeged 6 (4-0), 3. Diósgyőri VTK 6 (3-1)

Borítókép: Debrecen, 2020. június 27. Kondás Elemér, a debreceni csapat vezetőedzője a labdarúgó OTP Bank Liga 33., utolsó fordulójában játszott Debreceni VSC – Paksi FC mérkőzésen a debreceni Nagyerdei Stadionban 2020. június 27-én. MTI/Czeglédi Zsolt