A Kisvárda döntetlennel zárta törökországi edzőtáborát

A Kisvárda Master Food labdarúgócsapat törökországi edzőtábora utolsó felkészülési mérkőzésén 2-2-s döntetlent játszott a cseh bajnokság negyedik helyén álló SK Sigma Olomouc együttesével.

A magyar csapat már 2-0-ra is vezetett a mérkőzés folyamán Camaj és Mesanovic góljával, de a cseheknek végül sikerült egyenlíteniük.

39. perc:
Mesanovic jobb oldali beadását Camaj pörgette az ötös vonaláról a hálóba, 1–0.

55. perc:
Camaj lövésébe kézzel ért bele egy cseh védő, a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A 11-est Mesanovic jobb lábbal a bal alsó sarokba helyezte a labdát, 2–0.

60. perc:
11-est ítél a játékvezető az Olomoucnak, melyet Chytil a jobb alsó sarokba lőtt, 2–1.

73. perc:
Fortelny jobb oldali beadása után Vrastil fejelt az ötösről a bal felső sarokba, 2–2.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOOD–SK SIGMA OLOMOUC 2–2 (1–0)

KISVÁRDA: Hindrich – Hej (Ilievszki, a szünetben), Kovacic, Jovicic, Leoni – Ötvös (Lucas, 71.), Melnik – Jaroslav Navrátil (Vida K., 84.), Makowski (Szpaszics, 71.), Camaj (Karabeljov, 71.) – Mesanovic (Czérna, 81.).

SIGMA: Trefil – J. Pokorný, V. Benes (Vodhánel, 64.), Poulolo (Vrastil, a szünetben) – Zifcák (Zorvan, a szünetben), Breite (Sedlák, 64.), Ventúra (Fortelny, 64.), Sláma (Zmrzlý, a szünetben) – Jan Navrátil (Matousek, 64.) – Růsek (Prichystal, 64.), Chytil (Zlatohlávek, 64.).

Gól: Camaj (39.), Mesanovic (11-esből, 55.), illetve Chytil (11-esből, 60.), Vrastil (73.)

Borítókép: (Forrás: Kisvárda FC - Facebook)