A Paks menesztette edzőjét, Waltner Róbertet

A szombati, DVSC elleni vereséget követően (2-1) a Paks felmentette Waltner Róbert vezetőedzőt és Ferenczi István erőnléti edzőt a további munkavégzés alól.

Waltner Róbert és Ferenczi István 2022. május 26-án vette a a paksi együttes irányítását, amelyet 22 mérkőzésen irányítottak. Ezeken 9 győzelmet arattak a zöld-fehérek, 5 döntetlen mellett 8-szor kaptak ki.

Szombat este a csapat a 92. percig vezetett a Debrecen otthonában, de Dreskovic és Babunski révén fordított a Loki 3 perc alatt, behúzva végül a 3 pontot.

„Az új vezetőedző személyéről a későbbiekben születik döntés, melyről szurkolóinkat és a sajtót hivatalos honlapunkon tájékoztatjuk majd” – olvasható a klub honlapján.

A Paksi FC 19 forduló után 23 ponttal a hetedik helyen áll az OTP Bank Ligában és szombaton a Mezőkövesdet fogadja majd.

Edzőváltások a labdarúgó OTP Bank Liga 2022/23-as idényében:

2022. augusztus 31. – DVSC: Joao Janeiro helyett megbízottként Dombi Tibor
2022. szeptember 6. – Vasas: Kuttor Attila helyett Kondás Elemér
2022. szeptember 6./szeptember 14. – Mezőkövesd: Supka Attila helyett Kuttor Attila
2022. szeptember 21. – DVSC: Dombi Tibor helyett Srdjan Blagojevic
2022. október 17. – MOL Fehérvár: Michael Boris helyett Huszti Szabolcs
2022. október 24. – Budapest Honvéd: Thomas Courts helyett Dean Klafuric
2023. február 13. – Paksi FC: Waltner Róbert helyett ?

Borítókép: Waltner Róbert (paksifc.hu)