search

logo, social, vissza gomb

logo

text logo

search

darkmode

Élő Eredmények

A pekingi téli olimpia teljes programja

MTI
A 2022-es téli olimpiát hivatalosan február 4. és február 20. között rendezik meg, több sportágban azonban már magyar idő szerint február 2-án vagy 3-án elindul a verseny. Pekingben 91 ország 2871 sportolója (közte 14 magyar) küzd meg az érmekért. Alábbi cikkünkben (magyar kezdési időpontokkal) megtalálja a pekingi olimpia részletes programját napi és sportágak szerinti bontásban. Jó böngészést!

A magyar versenyzők részletes programját ide kattintva böngészheti.

A XXIV., PEKINGI TÉLI OLIMPIA PROGRAMJA MAGYAR IDŐ SZERINT:

Az M4 Sport és az m4sport.hu öt online csatornája az összes magyar vonatkozású eseményt élőben közvetíti, emellett igyekszik minden eddiginél több tartalmat megmutatni. Az aktuális napi közvetítésekről információt az m4sport.hu oldalon találhat.

FEBRUÁR 2., SZERDA:

CURLING:
Vegyespáros selejtező
13.05: Svédország–Nagy-Britannia, Ausztrália–Egyesült Államok, Norvégia–Csehország, Kína–Svájc

FEBRUÁR 3., CSÜTÖRTÖK:

CURLING:
Vegyespáros selejtező
2.05: Ausztrália–Kína, Svédország–Csehország, Egyesült Államok–Olaszország, Nagy-Britannia–Kanada
7.05: Olaszország–Svájc, Egyesült Államok–Norvégia
13.05: Norvégia–Kanada, Svájc–Nagy-Britannia, Kína–Svédország, Csehország–Ausztrália

JÉGKORONG:
Nők
A-csoport

5.10: Kanada–Svájc
14.10: Finnország–Egyesült Államok
B-csoport
5.10: Csehország–Kína
9.40: Svédország–Japán

SÍAKROBATIKA:
11.00:
női mogul selejtező
12.45: férfi mogul selejtező

FEBRUÁR 4., PÉNTEK:

CURLING:
Vegyespáros selejtező
1.35: Svédország–Ausztrália, Kanada–Svájc, Olaszország–Norvégia
6.35: Csehország–Olaszország, Kína–Kanada, Nagy-Britannia–Ausztrália, Svédország–Egyesült Államok

JÉGKORONG:
Nők
A-csoport

5.10: Orosz csapat–Svájc
B-csoport
5.10: Dánia–Kína

MŰKORCSOLYA:
3.00:
csapat – férfi, jégtánc és páros rövidprogram

13.00: MEGNYITÓ ÜNNEPSÉG

FEBRUÁR 5., SZOMBAT (6 számban hirdetnek győztest):

CURLING:
Vegyespáros selejtező
2.05: Ausztrália–Norvégia, Svájc–Svédország
7.05: Kína–Egyesült Államok, Csehország–Nagy-Britannia, Svédország–Kanada, Ausztrália–Olaszország
13.05: Nagy-Britannia–Olaszország, Norvégia–Kína, Csehország–Svájc, Egyesült Államok–Kanada

GYORSKORCSOLYA (1):
9.30:
női 3000 m

SNOWBOARD:
3.45:
női slopestyle selejtező

JÉGKORONG:
Nők
A-csoport

5.10: Kanada–Finnország
14.10: Egyesült Államok–Orosz Csapat
B-csoport
9.40: Japán–Dánia
9.40: Csehország–Svédország

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (1):
12.00:
női 500 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
12.38: férfi 1000 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
13.23: 2000 m-es vegyes váltó negyeddöntő (Magyarország)
13.53: 2000 m-es vegyes váltó elődöntő (Magyarország?)
14.18: 2000 m-es vegyes váltó B-döntő (Magyarország?)
14.26: 2000 m-es vegyes váltó A-döntő (Magyarország?)

SÍAKROBATIKA (1):
11.00:
férfi mogul selejtező
12.30: férfi mogul döntő

SÍFUTÁS (1):
8.45:
női 7,5+7,5 km tömegrajtos verseny

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
2×6/2×7,5 km-es vegyesváltó

SÍUGRÁS (1):
7.20:
férfi normálsánc egyéni selejtező
11.45: női normálsánc egyéni selejtező
12.35: női normálsánc egyéni döntő

SZÁNKÓ:
12.10:
férfi egyes 1. és 2. futam

FEBRUÁR 6., VASÁRNAP (7):

ALPESI SÍ (1):
4.00:
férfi lesiklás

CURLING:
Vegyespáros selejtező
2.05: Egyesült Államok–Csehország, Nagy-Britannia–Kína
7.05: Norvégia–Svédország, Ausztrália–Svájc, Olaszország–Kína, Kanada–Csehország
13.05: Kanada–Ausztrália, Olaszország–Svédország, Svájc–Egyesült Államok, Norvégia–Nagy-Britannia

GYORSKORCSOLYA (1):
9.30:
férfi 5000 m

SNOWBOARD (1):
2.30:
női slopestyle döntő
5.30: férfi slopestyle selejtező

JÉGKORONG:
Nők
B-csoport

9.40: Kína–Japán
A-csoport
14.10: Egyesült Államok–Svájc

MŰKORCSOLYA:
2.35:
csapat – női rövidprogram és páros kűr

SÍAKROBATIKA (1):
11.00:
női mogul selejtező
12.30: női mogul döntő

SÍUGRÁS (1):
12.00:
férfi normálsánc egyéni döntő

SZÁNKÓ (1):
12.30:
férfi egyes 3. és 4. futam

SÍFUTÁS (1):
8.00:
férfi 15+15 km tömegrajtos verseny

FEBRUÁR 7., HÉTFŐ (8):

ALPESI SÍ (1):
3.15
és 6.45: női óriás-műlesiklás (Tóth Zita)

CURLING:
Vegyespáros selejtező
2.05: Svájc–Norvégia, Kanada–Olaszország, Egyesült Államok–Nagy-Britannia, Csehország–Kína
13.05: vegyespáros elődöntő

GYORSKORCSOLYA (1):
9.30:
női 1500 m

SNOWBOARD (1):
5.00:
férfi slopestyle döntő

JÉGKORONG:
Nők
A-csoport:

5.10: Orosz csapat-Kanada
14.10: Svájc-Finnország
B-csoport:
9.40: Dánia-Csehország
14.10: Kína-Svédország

MŰKORCSOLYA (1):
2.20: csapat – férfi, jégtánc és női kűr

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (2):
12.30:
női 500 m negyeddöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
12.44: férfi 1000 m negyeddöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.13: női 500 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.20: férfi 1000 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.41: női 500 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.46: női 500 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.52: férfi 1000 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.58: férfi 1000 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

SÍAKROBATIKA:
2.30:
női big air selejtező
6.30: férfi big air selejtező

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
női 15 km

SÍUGRÁS (1):
12.45:
vegyes csapatverseny

SZÁNKÓ:
12.50: női egyes 1. és 2. futam

FEBRUÁR 8., KEDD (10):

ALPESI SÍ (1):
4.00:
férfi szuperóriás-műlesiklás

CURLING (1):
7.05:
vegyespáros bronzmérkőzés
13.05: vegyespáros döntő

GYORSKORCSOLYA (1):
11.30:
férfi 1500 m

SNOWBOARD (2):
3.40:
férfi és női párhuzamos óriás-műlesiklás selejtező és kieséses szakasz
7.30: férfi és női párhuzamos óriás-műlesiklás döntő

JÉGKORONG:
Nők
A-csoport:

5.10: Egyesült Államok–Kanada
14.10: Finnország–Orosz csapat
B-csoport:
9.40: Japán–Csehország
14.10: Svédország–Dánia

MŰKORCSOLYA:
2.20:
férfi rövidprogram

SÍAKROBATIKA (1):
3.00:
női big air döntő

SÍFUTÁS (2):
9.00:
női szabadstílusú egyéni sprint selejtező
9.50: férfi szabadstílusú egyéni sprint selejtező (Kónya Ádám)
11.30: női szabadstílusú egyéni sprint negyeddöntő
11.55: férfi szabadstílusú egyéni sprint negyeddöntő (Kónya Ádám?)
12.25: női szabadstílusú egyéni sprint elődöntő
12.35: férfi szabadstílusú egyéni sprint elődöntő (Kónya Ádám?)
12.47: női szabadstílusú egyéni sprint döntő
13.00: férfi szabadstílusú egyéni sprint döntő (Kónya Ádám?)

SÍLÖVÉSZET (1):
9.30:
férfi 20 km

SZÁNKÓ (1):
12.50:
női egyes 3. és 4. futam

FEBRUÁR 9., SZERDA (6):

ALPESI SÍ (1):
3.15
és 6.45: női műlesiklás (Tóth Zita)

CURLING:
Férfi selejtező
13.05: Dánia–Kanada, Egyesült Államok–Orosz csapat, Norvégia–Svájc, Kína–Svédország

ÉSZAKI ÖSSZETETT (1):
9.00:
egyéni normálsánc
12.00: 10 km-es sífutás

SNOWBOARD (1):
2.30:
női félcső selejtező (Kozuback Kamilla)
4.00: női krossz selejtező
5.30: férfi félcső selejtező
7.30: női krossz kieséses szakasz és döntő

JÉGKORONG:
Férfiak
B-csoport

9.40: Orosz csapat–Svájc
14.10: Csehország–Dánia

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (1):
12.00:
férfi 1500 m negyeddöntő (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
12.44: női 1000 m selejtező (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.29: férfi 1500 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.45: női 3000 m-es váltó elődöntő
14.13: férfi 1500 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
14.20: férfi 1500 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

SÍAKROBATIKA (1):
4.00:
férfi big air döntő

SZÁNKÓ (1):
13.20:
férfi kettes, 1. és 2. futam

FEBRUÁR 10., CSÜTÖRTÖK (8):

ALPESI SÍ (1):
Férfi kombináció
3.30: lesiklás
7.15: műlesiklás

CURLING:
Női selejtező
2.05: Nagy-Britannia–Svájc, Dánia–Kína, Svédország–Japán, Orosz csapat–Egyesült Államok
13.05: Kanada–Koreai Köztársaság, Svédország–Nagy-Britannia, Egyesült Államok–Dánia, Kína–Svájc
Férfi selejtező
7.05: Egyesült Államok–Svédország, Norvégia–Kanada, Kína–Orosz csapat, Nagy-Britannia–Olaszország

GYORSKORCSOLYA (1):
13.00:
női 5000 m

SNOWBOARD (2):
2.30:
női félcső döntő (Kozuback Kamilla?)
4.15: férfi krossz selejtező
7.00: férfi krossz kieséses szakasz, döntő

JÉGKORONG:
Férfiak
C-csoport:

5.10: Svédország–Lettország
9.40: Finnország–Szlovákia
A-csoport:
14.10: Egyesült Államok–Kína
14.10: Kanada–Németország

MŰKORCSOLYA (1):
2.40:
férfi kűr

SÍAKROBATIKA (1):
12.00:
vegyescsapat ugrás

SÍFUTÁS (1):
8.00:
női klasszikus stílusú 10 km (Pónya Sára)

SZÁNKÓ (1):
14.30:
vegyesváltó

SZKELETON:
2.30:
férfi 1. és 2. futam

FEBRUÁR 11., PÉNTEK (7):

ALPESI SÍ (1):
4.00:
női szuperóriás-műlesiklás

CURLING:
Férfi selejtező
2.05: Svájc–Orosz csapat, Nagy-Britannia–Egyesült Államok, Svédország–Olaszország, Dánia–Kína
13.05: Orosz csapat–Dánia, Nagy-Britannia–Norvégia, Kanada–Svájc
Női selejtező
7.05: Egyesült Államok–Kína, Kanada–Japán, Svájc–Orosz csapat, Koreai Köztársaság–Nagy-Britannia

GYORSKORCSOLYA (1):
9.00:
férfi 10 000 m

SNOWBOARD (1):
2.30:
férfi félcső döntő

JÉGKORONG:
Férfiak
B-csoport

5.10: Dánia–Orosz csapat
9.40: Csehország–Svájc
C-csoport
9.40: Svédország–Szlovákia
14.10: Lettország–Finnország
Nők
5.10 és 14.10: negyeddöntő

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (1):
12.00:
női 1000 m negyeddöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
12.18: férfi 500 m selejtező (Krueger John-Henry, Liu Shaoang, Liu Shaolin Sándor)
12.55: női 1000 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.04: férfi 5000 m-es váltó elődöntő (Magyarország)
13.37: női 1000 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.43: női 1000 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)

SÍFUTÁS (1):
8.00:
férfi klasszikus stílusú 15 km (Kónya Ádám)

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
női 7,5 km sprint

SÍUGRÁS:
12.00:
férfi nagysánc egyéni selejtező

SZKELETON (1):
2.30:
női 1. és 2. futam
13.20: férfi 3. és 4. futam

FEBRUÁR 12., SZOMBAT (6):

CURLING:
Női selejtező
2.05: Svédország–Kanada, Koreai Köztársaság–Orosz csapat, Japán–Dánia
13.05: Orosz csapat–Japán, Dánia–Svájc, Nagy-Britannia–Egyesült Államok, Svédország–Kína
Férfi selejtező
7.05: Olaszország–Kína, Kanada–Svédország, Dánia–Svájc, Egyesült Államok–Norvégia

GYORSKORCSOLYA (1):
9.00:
női csapatverseny negyeddöntő, férfi 500 m

SNOWBOARD (1):
3.00:
vegyes krossz, kieséses szakasz, döntő

JÉGKORONG:
Férfiak
A-csoport:

5.10: Kanada–Egyesült Államok
9.40: Németország–Kína
B-csoport:
14.10: Orosz csapat–Csehország
14.10: Svájc–Dánia
Nők
5.10 és 9.40: negyeddöntő

MŰKORCSOLYA:
12.05:
jégtánc rövidprogram

SÍFUTÁS (1):
8.30:
4×5 km-es női váltó

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
férfi 10 km sprint

SÍUGRÁS (1):
12.00:
férfi nagysánc egyéni döntő

SZKELETON (1):
13.20:
női 3. és 4. futam

FEBRUÁR 13., VASÁRNAP (7):

ALPESI SÍ (1):

3.15 és 6.45: férfi óriás-műlesiklás (Kékesi Márton)

BOB:
2.30:
női egyes, 1. és 2. futam

CURLING:
Férfi selejtező
2.05: Norvégia–Svédország, Kína–Nagy-Britannia, Egyesült Államok–Kanada, Olaszország–Orosz csapat
13.05: Nagy-Britannia–Dánia, Svájc–Olaszország, Kína–Egyesült Államok
Női selejtező
7.05: Dánia–Nagy-Britannia, Egyesült Államok–Svédország, Koreai Köztársaság–Kína, Svájc–Kanada

GYORSKORCSOLYA (1):

14.00: férfi csapatverseny negyeddöntő, női 500 m

JÉGKORONG:
Férfiak
C-csoport

5.10: Szlovákia–Lettország
9.40: Finnország–Svédország
A-csoport
14.10: Kanada–Kína
14.10: Egyesült Államok–Németország

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (2):
12.00:
férfi 500 m negyeddöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
12.27: férfi 500 m elődöntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
12.35: női 3000 m-es váltó B-döntő
12.44: női 3000 m-es váltó A-döntő
13.09: férfi 500 m B-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)
13.14: férfi 500 m A-döntő (Krueger John-Henry?, Liu Shaoang?, Liu Shaolin Sándor?)

SÍAKROBATIKA:
3.00:
női slopestyle selejtező
12.00: női ugrás selejtező

SÍFUTÁS (1):
8.00:
4×10 km-es férfi váltó

SÍLÖVÉSZET (2):
10.00:
női 10 km üldözéses
11.45: férfi 12,5 km üldözéses

FEBRUÁR 14., HÉTFŐ (5):

BOB (1):
2.30:
női egyes, 3. és 4. futam
13.05: férfi kettes, 1. és 2. futam

CURLING:
Női selejtező
2.05: Kína–Japán, Kanada–Orosz csapat, Egyesült Államok–Koreai Köztársaság
13.05: Svájc–Svédország, Nagy-Britannia–Kanada, Japán–Koreai Köztársaság, Dánia–Orosz csapat
Férfi selejtező
7.05: Kanada–Olaszország, Dánia–Norvégia, Orosz csapat–Svédország, Svájc–Nagy-Britannia

SNOWBOARD:
2.30:
női big air selejtező
6.30: férfi big air selejtező

JÉGKORONG:
5.10
és 14.10: nők, elődöntő

MŰKORCSOLYA (1):
2.20:
jégtánc kűr

SÍAKROBATIKA (2):
2.30:
női slopestyle döntő
5.30: férfi slopestyle selejtező
12.00: női ugrás döntő

SÍUGRÁS (1):
12.00:
férfi nagysánc csapat

FEBRUÁR 15., KEDD (9):

ALPESI SÍ (1):
4.00:
női lesiklás

BOB (1):
13.15:
férfi kettes, 3. és 4. futam

CURLING:
Férfi selejtező
2.05: Orosz csapat–Norvégia, Kanada–Kína, Svájc–Egyesült Államok, Svédország–Dánia
13.05: Svédország–Nagy-Britannia, Olaszország–Egyesült Államok, Norvégia–Kína, Orosz csapat–Kanada
Női selejtező
7.05: Kína–Orosz csapat, Svédország–Dánia, Egyesült Államok–Svájc, Nagy-Britannia–Japán

ÉSZAKI ÖSSZETETT (1):
9.00:
egyéni nagysánc
12.00: 10 km-es sífutás

GYORSKORCSOLYA (2):
7.30:
női és férfi csapatverseny, elődöntő, döntő

SNOWBOARD (2):
2.30:
női big air döntő
6.00: férfi big air döntő

JÉGKORONG:
5.10, 5.10, 9.40
és 14.10: férfiak, negyeddöntőbe jutásért

MŰKORCSOLYA:
11.10:
női rövidprogram

SÍAKROBATIKA (1):
2.30:
férfi slopestyle döntő
12.00: férfi ugrás selejtező

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
4×7,5 km férfi váltó

FEBRUÁR 16., SZERDA (7):

ALPESI SÍ (1):
3.15
és 6.45: férfi műlesiklás (Kékesi Márton)

CURLING:
Női selejtező
2.05: Kanada–Egyesült Államok, Svájc–Koreai Köztársaság, Kína–Nagy-Britannia
13.05:
Koreai Köztársaság–Dánia, Japán–Egyesült Államok, Orosz csapat–Svédország, Kanada–Kína
Férfi selejtező
7.05: Kína–Svájc, Nagy-Britannia–Orosz csapat, Olaszország–Dánia

JÉGKORONG:
5.10, 7.00, 9.40
és 14.30: férfiak, negyeddöntő
12.30: nők, bronzmérkőzés

RÖVIDPÁLYÁS GYORSKORCSOLYA (2):
12.30:
női 1500 m negyeddöntő (Jászapáti Petra, Kónya Zsófia)
13.15: női 1500 m elődöntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
13.32: férfi 5000 m-es váltó B-döntő (Magyarország?)
13.44: férfi 5000 m-es váltó A-döntő (Magyarország?)
14.11: női 1500 m B-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)
14.18: női 1500 m A-döntő (Jászapáti Petra?, Kónya Zsófia?)

SÍAKROBATIKA (1):
12.00:
férfi ugrás döntő

SÍFUTÁS (2):
10.00:
férfi és női klasszikus stílusú csapatsprint elődöntő
12.00: férfi és női klasszikus stílusú csapatsprint döntő

SÍLÖVÉSZET (1):
8.45:
4×6 km női váltó

FEBRUÁR 17., CSÜTÖRTÖK (6):

ALPESI SÍ (1):
Női kombináció
3.30: lesiklás
7.00: műlesiklás

CURLING:
Férfi selejtező
2.05: Dánia–Egyesült Államok, Svédország–Svájc, Kanada–Nagy-Britannia, Norvégia–Olaszország
Női selejtező
7.05: Japán–Svájc, Orosz csapat–Nagy-Britannia, Dánia–Kanada, Koreai Köztársaság–Svédország
13.05: férfi elődöntő

ÉSZAKI ÖSSZETETT (1):
9.00:
csapat nagysánc
12.00: 4×5 km-es sífutás

GYORSKORCSOLYA (1):
9.30:
női 1000 m

JÉGKORONG (1):
5.10:
nők, döntő

MŰKORCSOLYA (1):
11.10:
női kűr

SÍAKROBATIKA (1):
2.30:
női félcső selejtező
4.30: női krossz selejtező
5.30: férfi félcső selejtező
8.10: női krossz döntő

FEBRUÁR 18., PÉNTEK (4):

BOB:
13.00:
női kettes, 1. és 2. futam

CURLING:
7.05:
férfi bronzmérkőzés
13.05: női elődöntő

GYORSKORCSOLYA (1):
9.30:
férfi 1000 m

JÉGKORONG:
5.10
és 14.10: férfiak, elődöntő

MŰKORCSOLYA:
11.30:
páros rövidprogram (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk)

SÍAKROBATIKA (2):
2.30:
női félcső döntő
4.45: férfi krossz selejtező
8.55: férfi krossz döntő

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
férfi tömegrajtos 15 km

FEBRUÁR 19., SZOMBAT (9):

ALPESI SÍ (1):
4.00:
vegyes csapatverseny

BOB (1):
2.30:
férfi négyes, 1. és 2. futam
13.00: női kettes, 3. és 4. futam

CURLING (1):
7.05:
férfi döntő
13.05: női bronzmérkőzés

GYORSKORCSOLYA (2):
8.00:
férfi és női tömegrajtos verseny

JÉGKORONG:
14.10:
férfiak, bronzmérkőzés

MŰKORCSOLYA (1):
12.00:
páros kűr (Chtchetinina Ioulia, Magyar Márk?)

SÍAKROBATIKA (1):
2.30:
férfi félcső döntő

SÍFUTÁS (1):
7.00:
férfi tömegrajtos, szabadstílusú 50 km (Kónya Ádám)

SÍLÖVÉSZET (1):
10.00:
női tömegrajtos 12,5 km

FEBRUÁR 20., VASÁRNAP (4):

BOB (1):
2.30:
férfi négyes, 3. és 4. futam

CURLING (1):
2.05:
női döntő

JÉGKORONG (1):
5.10:
férfi döntő

MŰKORCSOLYA:
5.00:
gála

SÍFUTÁS (1):
7.30:
női tömegrajtos, szabadstílusú 30 km

13.00: ZÁRÓÜNNEPSÉG

Borítókép: EPA/JEON HEON-KYUN

További tartalmak

Kapcsolódó hírek

Történelmi közvetítés a történelmi téli olimpiáról a közmédiában
A február 2-án rajtoló pekingi téli olimpiai játékok minden magyar vonatkozású eseményét élőben közvetíti a közmédia. A téli ötkarikás játékok történetében először fordul elő, hogy magyar női hódeszkást is láthatunk, és remélhetőleg ismét döntőbe kerülnek  a rövidpályás gyorskorcsolyázóink. Az M4 Sportnak, valamint az m4sport.hu ingyenesen elérhető webes csatornáinak köszönhetően a téli sportok kedvelői egyetlen fontos pillanatról sem maradnak le.
Peking 2022