×

  • Legfrissebb
  • Menetrend
object(SimpleXMLElement)#16608 (1) { [0]=> string(1) "E" } object(SimpleXMLElement)#16517 (1) { [0]=> string(1) "E" } object(SimpleXMLElement)#16608 (1) { [0]=> string(1) "D" } object(SimpleXMLElement)#16517 (1) { [0]=> string(1) "D" } object(SimpleXMLElement)#16608 (1) { [0]=> string(1) "J" } object(SimpleXMLElement)#16517 (1) { [0]=> string(1) "J" }
  • Szeptember

    1

  • Szeptember

    2

  • Szeptember

    3

  • Szeptember

    4

  • Szeptember

    5

  • Szeptember

    6

  • Szeptember

    7

  • Szeptember

    8

  • Szeptember

    9

  • Szeptember

    10

  • Szeptember

    11

  • Szeptember

    12

  • Szeptember

    13

  • Szeptember

    14

  • Szeptember

    15

  • Szeptember

    16

  • Szeptember

    17

  • Szeptember

    18

  • Szeptember

    19

  • Szeptember

    20

  • Szeptember

    21

  • Szeptember

    22

  • Szeptember

    23

  • Szeptember

    24

  • Szeptember

    25

  • Szeptember

    26

  • Szeptember

    27

  • Szeptember

    28

  • Szeptember

    29

Asztalitenisz

44 esemény

Online stream

00:00

Selejtező, 1. forduló

Online stream #04

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:00

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

Online stream #04

00:45

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

00:45

Selejtező, 1. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

01:30

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

02:15

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

14:00

Selejtező, 2. forduló

14:00

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

14:00

Selejtező, 2. forduló

14:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

15:00

Selejtező, 2. forduló

Online stream #04

15:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

16:00

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

18:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

19:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

20:30

Selejtező, 2. forduló

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

23:00

Selejtező, 3. forduló

Online stream #01

Cselgáncs

102 esemény

Online stream

15:00

Egyeneskiesés 64

15:00

Egyeneskiesés 64

15:00

Egyeneskiesés 64

Online stream #06

15:00

Egyeneskiesés 64

15:05

Egyeneskiesés 64

15:07

Legjobb 32

15:07

Legjobb 32

Online stream #06

15:10

Egyeneskiesés 64

15:10

Egyeneskiesés 64

15:14

Legjobb 32

15:14

Legjobb 32

Online stream #06

15:15

Egyeneskiesés 64

15:15

Egyeneskiesés 64

15:20

Egyeneskiesés 64

15:20

Egyeneskiesés 64

15:21

Legjobb 32

15:21

Legjobb 32

Online stream #06

15:25

Egyeneskiesés 64

15:25

Egyeneskiesés 64

15:28

Legjobb 32

15:28

Legjobb 32

Online stream #06

15:30

Egyeneskiesés 64

15:30

Egyeneskiesés 64

15:35

Legjobb 32

Online stream #06

15:35

Legjobb 32

15:35

Egyeneskiesés 64

15:35

Egyeneskiesés 64

15:40

Egyeneskiesés 64

15:40

Egyeneskiesés 64

15:42

Legjobb 32

Online stream #06

15:42

Legjobb 32

15:45

Egyeneskiesés 64

15:49

Legjobb 32

Online stream #06

15:49

Legjobb 32

15:50

Egyeneskiesés 64

15:50

Egyeneskiesés 64

15:55

Egyeneskiesés 64

15:55

Egyeneskiesés 64

15:56

Legjobb 32

Online stream #06

15:56

Legjobb 32

16:00

Egyeneskiesés 64

16:00

Egyeneskiesés 64

16:03

Legjobb 32

Online stream #06

16:03

Legjobb 32

16:05

Egyeneskiesés 64

16:05

Egyeneskiesés 64

16:10

Egyeneskiesés 64

16:10

Egyeneskiesés 64

16:10

Legjobb 32

16:10

Legjobb 32

Online stream #06

16:15

Egyeneskiesés 64

16:15

Egyeneskiesés 64

16:17

Legjobb 32

16:17

Legjobb 32

Online stream #06

16:20

Legjobb 32

16:20

Legjobb 32

16:24

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:24

Nyolcaddöntő

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:31

Nyolcaddöntő

16:31

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:38

Nyolcaddöntő

16:38

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:40

Legjobb 32

16:40

Legjobb 32

16:45

Nyolcaddöntő

16:45

Legjobb 32

16:45

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:50

Legjobb 32

16:50

Legjobb 32

16:52

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:52

Nyolcaddöntő

16:55

Legjobb 32

16:59

Nyolcaddöntő

Online stream #06

16:59

Nyolcaddöntő

17:06

Nyolcaddöntő

17:06

Nyolcaddöntő

Online stream #06

17:13

Nyolcaddöntő

17:13

Nyolcaddöntő

Online stream #06

17:20

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:20

Negyeddöntő / Vigaszág

17:27

Negyeddöntő / Vigaszág

17:27

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:34

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

17:34

Negyeddöntő / Vigaszág

17:41

Negyeddöntő / Vigaszág

17:41

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:30

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:37

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:44

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:51

Negyeddöntő / Vigaszág

Online stream #06

20:58

Elődöntő

Online stream #06

21:05

Elődöntő

Online stream #06

21:12

Elődöntő

Online stream #06

21:19

Elődöntő

Online stream #06

21:26

Elődöntő

Online stream #06

21:33

Elődöntő

Online stream #06

21:40

Döntő - Aranyérem

Online stream #06

21:47

Elődöntő

Online stream #06

21:54

Elődöntő

Online stream #06

22:01

Döntő

Online stream #06

Gyeplabda

8 esemény

Online stream

00:30

Spanyolország - Brazília ()

Online stream #02

01:30

Nagy-Britannia - Ausztrália ()

Online stream #09

15:00

Új-Zéland - Koreai Köztársaság ()

16:00

Japán - India ()

Online stream #02

17:30

Hollandia - Spanyolország ()

18:30

Kína - Németország ()

22:00

Nagy-Britannia - Új-Zéland ()

Online stream #07

23:00

Hollandia - Írország ()

Íjászat

12 esemény

Online stream

14:00

Mexikó - Grúzia ()

Online stream #01

14:25

Japán - Ukrajna ()

Online stream #01

14:50

Brazília - Olaszország ()

Online stream #01

15:15

India - Kolumbia ()

Online stream #01

19:00

Mexikó - Tajvan ()

Online stream #01

19:25

Koreai Köztársaság - Japán ()

Online stream #01

19:50

Kína - Olaszország ()

Online stream #01

20:15

India - Oroszország ()

Online stream #01

20:43

Koreai Köztársaság - Tajvan ()

Online stream #01

21:11

Olaszország - Oroszország ()

Online stream #01

21:39

Tajvan - Olaszország ()

Online stream #01

22:07

Koreai Köztársaság - Oroszország ()

Online stream #01

Kajak-kenu szlalom

4 esemény

Online stream

18:30

Selejtező

Online stream #10

19:19

Selejtező

Online stream #10

20:11

Selejtező

Online stream #10

21:00

Selejtező

Online stream #10

Kézilabda

6 esemény

Online stream

00:50

Románia - Angola ()

Online stream #07

02:50

Svédország - Argentína ()

Online stream #07

14:30

Horvátország - Katar ()

Online stream #09

16:30

Svédország - Németország ()

Online stream #09

19:40

Dánia - Argentína ()

21:40

Lengyelország - Brazília ()

Kosárlabda

7 esemény

Online stream

00:00

Kína - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #06

00:45

Fehéroroszország - Japán ()

03:30

Venezuela - Szerbia ()

Online stream #04

17:00

Amerikai Egyesült Államok - Szenegál ()

Online stream #05

19:15

Szerbia - Spanyolország ()

19:15

Brazília - Litvánia ()

Online stream #11

22:30

Ausztrália - Törökország ()

Labdarúgás

7 esemény

Online stream

00:00

Dél-afrikai Köztársaság - Kína ()

Online stream #12

01:00

Kolumbia - Új-Zéland ()

Online stream #10

03:00

Brazília - Svédország ()

Online stream #03

18:00

Fidzsi-szigetek - Mexikó ()

20:00

Honduras - Portugália ()

21:00

Németország - Koreai Köztársaság ()

23:00

Argentína - Algéria ()

Lovastusa

2 esemény

Online stream

15:00

Díjlovaglás

Online stream #12

15:00

Díjlovaglás

Online stream #12

Műugrás

1 esemény

Online stream

21:00

Döntő

Online stream #02

Országúti kerékpár

1 esemény

Online stream

17:15

Női mezőnyverseny

Online stream #07

Ökölvívás

20 esemény

Online stream

00:00

Legjobb 32

Online stream #08

00:14

Legjobb 32

Online stream #08

16:00

Legjobb 32

Online stream #04

16:17

Legjobb 32

Online stream #04

16:34

Legjobb 32

Online stream #04

16:51

Legjobb 32

Online stream #04

17:08

Legjobb 32

Online stream #04

17:25

Legjobb 32

Online stream #04

17:41

Legjobb 32

Online stream #04

17:57

Legjobb 32

Online stream #04

18:15

Legjobb 32

Online stream #04

18:30

Legjobb 32

22:00

Legjobb 32

Online stream #05

22:17

Legjobb 32

Online stream #05

22:33

Legjobb 32

Online stream #05

22:50

Legjobb 32

Online stream #05

23:07

Legjobb 32

Online stream #05

23:23

Legjobb 32

Online stream #05

23:40

Legjobb 32

Online stream #05

23:56

Legjobb 32

Online stream #05

Rögbi

12 esemény

Online stream

16:00

Spanyolország - Kenya ()

Online stream #11

16:30

Új-Zéland - Franciaország ()

Online stream #11

17:00

Brazília - Japán ()

Online stream #11

17:30

Kanada - Nagy-Britannia ()

Online stream #11

18:00

Fidzsi-szigetek - Kolumbia ()

Online stream #11

18:30

Ausztrália - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #11

21:00

Brazília - Kolumbia ()

Online stream #11

21:30

Kenya - Japán ()

Online stream #11

22:00

Ausztrália - Spanyolország ()

Online stream #11

22:30

Kanada - Franciaország ()

Online stream #11

23:00

Nagy-Britannia - Fidzsi-szigetek ()

Online stream #11

23:30

Új-Zéland - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #11

Röplabda

6 esemény

Online stream

01:30

Oroszország - Argentína ()

Online stream #08

03:35

Szerbia - Olaszország ()

Online stream #08

14:30

Olaszország - Franciaország ()

Online stream #10

16:35

Brazília - Mexikó ()

20:00

Lengyelország - Egyiptom ()

22:05

Amerikai Egyesült Államok - Kanada ()

Sportlövészet

7 esemény

Online stream

14:00

Alapverseny

14:00

Selejtező

14:30

Selejtező

16:00

Döntő

Online stream #01

20:00

Alapverseny

20:30

Döntő

20:45

Döntő

Strandröplabda

12 esemény

Online stream

02:00

Lengyelország - Németország ()

03:00

Spanyolország - Ausztria ()

04:00

Svájc - Kína ()

05:00

Amerikai Egyesült Államok - Ausztrália ()

Online stream #06

15:00

Brazília - Oroszország ()

Online stream #08

16:00

Lengyelország - Amerikai Egyesült Államok ()

Online stream #08

17:00

Olaszország - Mexikó ()

Online stream #08

18:00

Hollandia - Chile ()

Online stream #08

20:30

Kanada - Hollandia ()

Online stream #08

21:30

Amerikai Egyesült Államok - Tunézia ()

Online stream #08

22:30

Brazília - Kuba ()

Online stream #08

23:30

Németország - Egyiptom ()

Online stream #08

Súlyemelés

4 esemény

Online stream

00:00

Összes csoport

Online stream #05

15:00

Összes csoport

17:30

Összes csoport

20:30

Összes csoport

Online stream #09

Tenisz

48 esemény

15:45

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Spanyolország - Amerikai Egyesült Államok ()

16:00

Ukrajna - Kína ()

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

16:00

Legjobb 64

17:15

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

17:30

Legjobb 64

18:45

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Lengyelország - Kanada ()

19:00

Legjobb 64

19:00

Chile - Amerikai Egyesült Államok ()

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

19:00

Legjobb 64

20:15

Legjobb 64

20:30

Németország - Olaszország ()

20:30

Kazahsztán - Belgium ()

20:30

Amerikai Egyesült Államok - Csehország ()

20:30

Csehország - Ukrajna ()

20:30

Ukrajna - Olaszország ()

20:30

Legjobb 64

20:30

Portugália - Szlovákia ()

20:30

Legjobb 64

20:30

Brazília - Thaiföld ()

21:45

Legjobb 64

22:00

Franciaország - Kolumbia ()

22:00

Románia - Tajvan ()

22:00

Spanyolország - Hollandia ()

22:00

Kanada - Új-Zéland ()

22:00

Brazília - Nagy-Britannia ()

22:00

Magyarország - Románia ()

23:30

Amerikai Egyesült Államok - Franciaország ()

Torna

24 esemény

Online stream

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

Online stream #03

14:45

Selejtező

14:45

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

Online stream #03

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

16:30

Selejtező

19:30

Selejtező

Online stream #03

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

Online stream #03

19:30

Selejtező

19:30

Selejtező

22:30

Selejtező

Online stream #03

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

22:30

Selejtező

Online stream #03

Úszás

44 esemény

Online stream

03:03

Döntő

Online stream #02

03:14

Elődöntő

Online stream #02

03:14

Elődöntő

03:22

Elődöntő

Online stream #02

03:30

Döntő

Online stream #02

03:49

Döntő

Online stream #02

04:08

Elődöntő

Online stream #02

04:08

Elődöntő

04:16

Elődöntő

Online stream #02

04:24

Döntő

Online stream #02

18:02

Előfutamok

Online stream #02

18:02

Előfutamok

18:05

Előfutamok

Online stream #02

18:08

Előfutamok

Online stream #02

18:11

Előfutamok

Online stream #02

18:14

Előfutamok

Online stream #02

18:19

Előfutamok

Online stream #02

18:19

Előfutamok

18:24

Előfutamok

Online stream #02

18:29

Előfutamok

Online stream #02

18:34

Előfutamok

Online stream #02

18:39

Előfutamok

Online stream #02

18:44

Előfutamok

Online stream #02

18:51

Előfutamok

Online stream #02

18:51

Előfutamok

18:54

Előfutamok

Online stream #02

18:57

Előfutamok

Online stream #02

19:00

Előfutamok

Online stream #02

19:03

Előfutamok

Online stream #02

19:06

Előfutamok

Online stream #02

19:11

Előfutamok

Online stream #02

19:11

Előfutamok

19:14

Előfutamok

Online stream #02

19:17

Előfutamok

Online stream #02

19:20

Előfutamok

Online stream #02

19:23

Előfutamok

Online stream #02

19:28

Előfutamok

Online stream #02

19:28

Előfutamok

19:34

Előfutamok

Online stream #02

19:40

Előfutamok

Online stream #02

19:46

Előfutamok

Online stream #02

19:54

Előfutamok

Online stream #02

19:54

Előfutamok

20:02

Előfutamok

Online stream #02

Vívás

35 esemény

Online stream

14:00

Legjobb 64

14:00

Legjobb 64

14:00

Legjobb 64

Online stream #07

15:00

Legjobb 32

15:00

Legjobb 32

15:00

Legjobb 32

Online stream #07

15:00

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

15:30

Legjobb 32

Online stream #07

16:00

Legjobb 32

16:00

Legjobb 32

16:00

Legjobb 32

Online stream #07

16:00

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

16:30

Legjobb 32

Online stream #07

16:30

Legjobb 32

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

17:30

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:00

Nyolcaddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

18:45

Negyeddöntő

21:00

Elődöntő

Online stream #04

21:30

Elődöntő

Online stream #04

22:15

Döntő

Online stream #04

22:45

Döntő

Online stream #04

Vízilabda

2 esemény

Online stream

00:30

Franciaország - Montenegró ()

Online stream #11

01:50

Brazília - Ausztrália ()

Online stream #11