Élő Eredmények

Vitorlázás

Az összes egyszemélyes hajóosztályban lesz magyar vitorlázó, illetve indul szörfös is a tokiói olimpián. Berecz Zsombor (Finndingi), Vadnai Benjamin (Laser Standard) és Érdi Mária (Laser Radial), valamint a szörfös Cholnoky Sára alkotja a csapatot, ők valamennyien ott voltak Rióban is.

A vitorlázás az első és a harmadik olimpián hiányzott a programból, az 1900-as párizsi játékokon három számban rendeztek versenyt. 1984 óta a szörf is olimpiai versenyszám.

ISMERTETŐ:

Összlétszám: 350 fő, 175 férfi, 175 nő

Versenyszámok: 6 hajóosztály, 10 szám

Indítható versenyzők egy országból: számonként egy hajó

Helyszín: Enosima jachtkikötő

Időpont: július 25.-augusztus 4.

További tartalmak

Egyikük megbukott a doppingteszten, a teljes...
"Sajnálom, hogy ez a helyzet csapattársaim érmébe került, amiért olyan hosszú ideig keményen dolgoztak."
Atlétika
Tíz évre eltiltották az algériai dzsúdóst,...
Edzője is ugyanilyen időtartamú fegyelmi büntetést kapott.
Cselgáncs
Százfős buli után nagyon fáj az újrakezdés...
A 24 éves párbajtőröző több mint egyhónapos pihenőt tartott Tokió után, most mindene fáj a ráhangolódástól.
Vívás
Posztolimpiás depresszióban szenved a svájciak...
„Sok olimpikonnak van hasonló tapasztalata, mint nekem.”
Sportlövészet
Ünnepélyes keretek között fogadták a tokiói...
Még soha nem szerepelt ilyen sikeresen a magyar paralimpiai küldöttség.
Tokió 2020
Állatvédelmi képzésre kötelezték az...
A német Kim Raisner ököllel ütött meg egy lovat az ötkarikás játékokon.
Öttusa
Minden idők második legtöbb magyar...
Hét arany, öt ezüst és négy bronz.
Paralimpia 2020
Kialudt a láng Tokióban, véget ért a...
A magyar zászlót a távolugrásban paralimpiai bajnok Ekler Luca hozta be a küzdőtérre.
Paralimpia 2020

Enoshima Yacht Harbour

Férőhely: 3600 fő

Építés dátuma:

Cím: 12-2, 1chome, Enoshima, Fujisawa-shi, Kanagawa

Sportok ezen a helyszínen: Vitorlázás,

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08

Baseball

3 esemény

02:00

Ausztrália - Japán (Softball)

05:00

Olaszország - Amerikai Egyesült Államok (Softball)

08:00

Mexikó - Kanada (Softball)

Labdarúgás

6 esemény

09:30

Nagy-Britannia - Chile (Női)

12:30

Japán - Kanada (Női)

10:00

Kína - Brazília (Női)

13:00

Zambia - Hollandia (Női)

10:30

Svédország - Amerikai Egyesült Államok (Női)

13:30

Ausztrália - Új-Zéland (Női)