férfi kézi-vb

Három góllal kikapott a Balatonfüred a férfi kézilabda Európa-ligában

Borbély remek formában védett, az FTC fontos győzelmet aratott a férfi kézilabda Európa-ligában

Átgázolt a Veszprémen a Göppingen a férfi kézilabda Európa-ligában

Szegedre utazik a kis Veszprém a férfi Magyar Kupa negyeddöntőjében

Megtoldotta dél-koreai átlövője szerződését a Győri Audi ETO

Az FTC légiósa lett a tavalyi év második legjobb kézise Németországban

Fazekas Gergő: Nem vagyok teljesen elégedett a visszatérésemmel, lehetett volna ez jobb is

A hét csapata a női kézilabda NB I-ben: remekeltek a békéscsabai átlövők, Pál Tamara szárnyalt a Győr ellen

Nézze vissza!

Férfi kézilabda Magyar Kupa, MOL Tatabánya KC - Ferencvárosi TC mérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Norvégia - Spanyolország negyeddöntő mérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Franciaország - Dánia döntő

Férfi kézilabda világbajnokság, Svédország - Spanyolország bronzmérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Egyiptom - Magyarország 7-8. helyért mérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Helyosztó 5-6. helyért: Németország - Norvégia mérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Spanyolország - Dánia 1. elődöntő mérkőzés

Férfi kézilabda világbajnokság, Franciaország - Svédország 2. elődöntő mérkőzés

További hírek

„Az edzőnk egyszer csak odajött, és mondta, hogy én kezdek” – Máthé Dominik számára „eszméletlen érzés” volt a visszatérés

Máthé Dominik, a Paris Saint-Germain válogatott kézilabdázója úgy fogalmazott: „eszméletlen érzés” volt számára a visszatérés a súlyos térdsérülését követően.

Nem tudott élni ellenfele hibáival, Dániában szenvedett kétgólos vereséget a Mosonmagyaróvár a női kézilabda Európa-ligában

A Mosonmagyaróvár 28-26-ra kikapott a dán Ikast HB otthonában a női kézilabda Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, vasárnap.

Egyszer sem volt hátrányban, idegenben is legyőzte a Moldét női kézilabda Európa-ligában a Siófok

A Siófok KC 32-29-re nyert a norvég Molde Elite otthonában a női kézilabda Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, vasárnap.

Magabiztos győri győzelem a női kézilabda BL-ben

Az ETO a Kastamonu Belediyesi otthonában nyert 12 góllal.

Norvég ellenfelét is legyőzte a Debrecen a női kézilabda Európa-ligában

A Debrecen házigazdaként 25-21-re legyőzte a norvég Sola HK csapatát a női kézilabda Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton.

Máthé Dominik öt góllal mutatkozott be a PSG kézilabdacsapatában

A jobbátlövő hat kísérletből ért el öt találatot.

Kikapott Párizsban a Vác a női kézilabda Európa-ligában

A Vác 26-24-re kikapott a Paris 92 otthonában a női kézilabda Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, szombaton.

Makulátlan második félidővel az FTC visszavágott a Bietigheimnek és továbbjutott a női kézi BL-ben

A Ferencváros biztosította továbbjutását a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportköréből, mivel házigazdaként 28-23-ra nyert a német Bietigheim ellen a 13. forduló szombati játéknapján, Érden.