„Ugyanazt a mestermunkát tettük le az asztalra, mint tegnap” – az ETO vezetőedzője örül, hogy a Magyar Kupát is elhódította csapatával
A Győri Audi ETO KC 37–26-ra legyőzte a DVSC Schaeffler csapatát a női kézilabda Magyar Kupa vasárnapi döntőjében, Tatabányán, így 2021 után ismét elhódította a trófeát. A mérkőzés után győri oldalról Per Johansson elmondta, tudja, mennyit jelent a klubnak a kupagyőzelem, míg Anna Lagerquist kiemelte, a siker önbizalmat adhat a csapatnak a szezonhajrára. A DVSC vezetőedzője, Szilágyi Zoltán leszögezte, megérdemelte a sikert az ETO, Tóvizi Petra pedig arról beszélt, a DVSC elfogyott a végére.