M4 Sport
Hírek
Videók
Podcastek
Sportok
Eredmények
Műsorújság
Boxutca
Eurovision Sport
VB 2026
Keresés indításához adjon meg legalább 3 karaktert!
ÉLŐ
Menetrend
#
Forma–1
#
foci-vb 2026
TV
Rádió
Főoldal
/
Selei András
Magyar futball
2025. 05. 21. 18:04
2025.05.21. 18:04
Az MTK lesz az MLSZ ösztönzőrendszerének legnagyobb nyertese? | Kettő:Egy
A három évvel ezelőtti kiesést követően visszatért a saját útjára az MTK Budapest, amely idilli helyzetben zárja a bajnokságot: ötödik helyen, az előző évinél jóval élvezhetőbb játékkal, sok saját nevelésű fiatallal. Selei András klubigazgatóval a Kettő:Egy podcast aktuális adásában megbeszéltük, hogy jutott el a csapat idáig, milyen hatása lehet rájuk az MLSZ új fiatalszabályának, de szóba került a magyar válogatott és a nyáron jó eséllyel távozó Kata Mihály helyzete is.
×
A videó ajánló nem érhető el.