Másodjára is nyert, egy győzelemre került a női vízilabda ob I bajnoki címétől a Ferencváros
A csütörtöki győzelem után a címvédő Ferencváros vasárnap, a női vízilabda ob I döntőjének második mérkőzésén is nyert a BVSC ellen, ezúttal 16–11-re, és egy siker szükséges számára, hogy megvédje címét.