Michelisz átvette a vezetést összetettben

Michelisz Norbert a második helyen ért célba a túraautó-világkupa (WTCR) makaói versenyhétvégéjének első futamán, ezzel összetettben átvette a vezetést Esteban Guerrieritől. A Hyundai magyar pilótájának előnye 18 pont a Honda argentinjával szemben.
Michelisz Norbert (Fotó: m4sport.hu)

Michelisz a második helyről vágott neki a szombati futamnak, pozícióját pedig a leintésig sikerült megőriznie. Az első versenyt Yvan Muller nyerte, Tassi Attila (Honda) 18. lett, Guerrieri nem szerzett pontot.

A második verseny vasárnap magyar idő szerint 1:20-kor, a harmadik hajnali 4 órakor kezdődik meg, az M4 Sport és az m4sport.hu mindkét futamot élőben közvetíti. Michelisz mindkét versenyen a 12., Guerrieri a negyedik helyről rajtol.