Élő Eredmények
 

#13 Magyari Alda: Én vagyok a legfiatalabb, szóval még mindig én hozom a sapkát meg a labdát

#13 Magyari Alda: Én vagyok a legfiatalabb, szóval még mindig én hozom a sapkát meg a labdát

m4sport.hu
A magyar női vízilabda-válogatott július 26-án kezdi meg szereplését a tokiói olimpián, addig minden nap bemutatunk olvasóinknak egy játékost. Tizenhárom nappal a medencébe ugrás előtt a 13-es sapkában játszó Magyari Aldával kezdjük a sort. Olimpiai visszaszámlálás vízilabdás kiadásban.

A Dunaújváros húszéves játékosa a kezdetekben a mezőnyben szerepelt, majd egy kényszerű helyzet miatt beállt a kapuba, ahol megtalálta igazi posztját: „Úgy voltam vele, ha lehet a kapuból gólt lőni, akkor megvan a helyem” – mesélt kapuskarrierjének első pillanatairól a válogatott legfiatalabb tagja.

A magyar női válogatott olimpiai kerete:

Kapusok: Gangl Edina (UVSE), Magyari Alda (Dunaújváros)
Mezőnyjátékosok: Garda Krisztina (Dunaújváros), Gurisatti Gréta (Dunaújváros), Gyöngyössy Anikó (BVSC), Illés Anna (FTC), Keszthelyi-Nagy Rita (UVSE), Leimeter Dóra (BVSC), Parkes Rebecca (UVSE), Rybanska Natasa (UVSE), Szilágyi Dorottya (Dunaújváros), Szücs Gabriella (UVSE), Vályi Vanda (FTC)
(A játékosok klubjaként az a csapat van megjelölve, amelyből kiharcolták a kerettagságot.)

A NŐI VÁLOGATOTT TOKIÓI PROGRAMJA:

Július 26., 8.30: Orosz csapat-MAGYARORSZÁG
Július 28., 12.50: MAGYARORSZÁG-Egyesült Államok
Július 30., 11.20: Japán-MAGYARORSZÁG
Augusztus 1., 7.00: MAGYARORSZÁG-Kína
Augusztus 3.: negyeddöntők
Augusztus 5.: elődöntők, az 5-8. helyért
Augusztus 7.: helyosztók
(Az időpontok magyar idő szerint értendők.)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08

Baseball

3 esemény

02:00

Ausztrália - Japán (Softball)

05:00

Olaszország - Amerikai Egyesült Államok (Softball)

08:00

Mexikó - Kanada (Softball)

Labdarúgás

6 esemény

09:30

Nagy-Britannia - Chile (Női)

12:30

Japán - Kanada (Női)

10:00

Kína - Brazília (Női)

13:00

Zambia - Hollandia (Női)

10:30

Svédország - Amerikai Egyesült Államok (Női)

13:30

Ausztrália - Új-Zéland (Női)